Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 18x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Saber Cafe

Nejlepší start do nového dne je dobrá káva se snídaní, kterou Vám někdo ochotně naservíruje. Kavárna Saber Cafe je místo, kde naleznete klid i pohodu v příjemné společnosti a ochutnáte speciality z vybraných surovin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna Saber Café doporučuji hlavně na snídani. Pohodová hudba, příjemné pološero a všímavá obsluha - prostě ideální ráno. Ochutnány lívanečky s povidly a zakysanou smetanou a skvělé! Výborný byl i quiche s chilli. Příště seberu odvahu a zkusím lívance s kozím sýrem, ořechy, pomerančem a javorovým sirupem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dělají skvělá míchaná vajíčka se slaninou a výbornou kávu, obsluhují vás milí a příjemní lidé a hraje tu příjemná hudba /i po ránu/, která neruší. Prostě krásný začátek dne...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Snídáme s kamarády..pohoda klídek, perfektní start dovolené..lívance nemaj chybu..ovoce, nuttela..jeee už abychom zase šly společně na snídani..prostředí je klidné a jídlo mňam :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO