Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Saber Cafe

Nejlepší start do nového dne je dobrá káva se snídaní, kterou Vám někdo ochotně naservíruje. Kavárna Saber Cafe je místo, kde naleznete klid i pohodu v příjemné společnosti a ochutnáte speciality z vybraných surovin.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak jsme se rozhodli opět se vydat do Saberu na snídani. Nejen, že omeleta se špenátem byla zase výborná, ale i lívance neměly chubu! :) Nakonec to bylo i rodinné páč sme potkali bratránka s přítelkyní a jejich mimčem..pĕkné ráno :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše proběhlo bez problémů - rezervace byla v pořádku, i když bychom jí na tak brzy ve svátek ani nepotřebovali. :) Vynikající přístup personálu a výborná snídaně. O fresh juicech nemluvě.... to bylo naprosto luxusní :) díky moc, opět se vrátíme :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dneska jsme se stavili s kamarády na vynikající snídani! Já jsem si dal Anglickou snídani, double espresso a fresh. Vše bylo naprosto vynikající a rozhodně doporučuji návštěvu :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO