Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 75x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Rynk

Přehled hodnocení
91% celkově
92% personál
90% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 48x
4 22x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Good restaurant overall. The service was excellent. Appetisers were the best out of the three course meal. The lamb was a little dry for me and the dessert was a little basic. The ambience was very nice but there were quite a lot of scratches on the table that we were sat at. Apart from that, the overall experience was ok. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
POPELEČNÍ STŘEDA A PRVOBŘEZNOVÝ VSTUP DO PŘEDJAŘÍ. Už při rezervaci formulářem Restu jsem zdůraznila konflikt, který se odehrává v mé duši. Moc dobře vím, že se 1. 3. 2017 má zahájit předvelikonoční postní období a přitom návštěva, co za mnou jede, má v oblibě masovou krmi. V neděli bych takovouto souhru vyřešila snadněji, protože neděle se do doby čtyřicetidenního půstu nezapočítávají! Ale to bych nebyla já, abych si nějak neporadila … Už od časů raného křesťanství se dochoval způsob, jak má smrtelník postupovat, dopustí-li se hříchu. Jde o osvědčený institut VEŘEJNÉHO POKÁNÍ. A neříkejte mi, že má recenze na portále RESTU.CZ postrádá rysy lítosti vyjádřené zcela veřejně! Ta naše půvabná předjarní pohoda v báječné restauraci RYNK byla velice blízká bezmasému zadání, v první třetině rozhodně: polévka zelná na obou stranách stolu. Návštěvník mému srdci nejmilejší jako hlavní chod zvolil pikantní hovězí chilli con carne s tortilou. Mne zaujala vepřová líčka na černém pivě a zázvoru. S chutí zmíním přílohu této vynikající úpravy líček, šlo o něžně rozloženou kapustičku a totální extázi v podobě celerového pyré – geniální! Přátelé dobrého jídla a pití, určitě navštivte RYNK a dopřejte si zvonivou (ring a ding) RADOST ze života. POPELEČNÍ STŘEDA je také o tom, že vše pozemské jednou pomine, v RYNKU už chystají Velikonoční dobroty, novou zahrádku a spoustu dalších překvapení! A vlastní zkušeností jste si ověřili to, že je lépe litovat toho, co jste udělali, než se trápit tím, co jste udělat měli, ale zbytečně jste to minuli a ani nevyzkoušeli. Howgh!
Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice noblesní místo, s obsluhou na úrovni :-) Jídlo bylo geniální a všem určitě doporučím dezert - čokoládový fondán.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace Perfektní obsluha Jedině co kazí dojem je, že se k nim opět rezervace prostřednictvím Restu nedostala
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Hned u vchodu vás uvítá čišník, který pomůže se sundáním kabátů a odloží je do šatny, což působí výborně. Výběr jídla je tak akorát a my jsme si vybrali moc dobře a pochutnali si! Jediné co se nám zdálo zvláštní byla kombinace prostorů v klasickém stylu spolu s moderní kuchyní a popovou hudbou..ale jinak obsluhu a kuchyň hodnotíme velmi kladně!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO