Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 12x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Rynk

Přehled hodnocení
95% celkově
96% personál
90% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 4x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace na Zelném trhu v Brně. O rezervaci nevěděli nic, o uplatněném voucheru přirozeně také ne. Personál zvládl problém bleskově k mé naprosté spokojenosti. Zajímavý koncept otevřené kuchyně, výborné jídlo (marinovaný losos + tatarský biftek), pozorná obsluha. Příjemné prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Personál a jídlo bez chyby, menu velice příjemné a vyvážené. Prostředí velice příjemné a klidné. Pouze hudba by zasloužila citlivější výběr. Současný pop není k místu takové kvality odpovídající.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
NA WLNÁCH ELEKTROSWINGU. Ano, nelze jinak, nemůžu si pomoci, to byly vážně wlny s dvojitým véčkem a k tomu ty prima světelné efekty ještě dřív, než jsme se odvážili napít! Světelná imaginace trvala, i když jsme se dali do (od)vážného pití - bílé cuvee fresh z Galafarm, Frankovku Galafarm a oblíbené Primitivo z Pulie. Uznejte sami, že to by se bez dobrého jídla mohlo někomu méně zkušenému vymknout z rukou, tož jsme ochutnali a pochutnali si na: carpaccio, co dokáže provokovat k dalším soustům; zelňačka, co zahřívá bříška; pasta aglio olio e pepperoncino jako oslava radosti z jednoduchých ingrediencí; meditační záležitost ve formě hříbkového risotta. Každý chod jsme si pečlivě rozmýšleli, dumali o něm a nadšeně jej hodnotili. Dlouho jsme řešili otázku zda a jaký zvolit dezert. Rozklíčováno - trhané vepřové s kukuřicí a brambůrky na jednom talířku, na druhém přátelské seskupení reprezentantů spojených sýrových národů. První talířek vymeten. Druhý talířek přemístěn do krabičky, aby se s námi vytančil do kouzelně zbarveného chryzantémami provoněného vlahého podzimního odpoledne. Díky za všechny přepůvabné kreace a super dávku energie, jídla i nápoje z Rynku srší optimizmem - díky!
Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
příjemné prostředí, restaurace ve středu města, milá a ochotná obsluha (bez potíží konverzovala v angličtině), jídlo chutné a pěkně připravené. Poněkud vyšší ceny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Nadherne prostredie v centre Brna a stylova atmosfera podniku. Obsluha bola velmi mila, ale trosku nestihali v neskorsich hodinach. Jedlo bolo originalne a dobre, nie vynikajuce.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
RING VOLNÝ! - Znáte tento signál ? - Tak na něj rychle zapomeňte, nepleťte si RYNK s ringem. Na RYNKU vládne pohoda, nehrozí zde žádné agresivní rohování. Vlídné úsměvy vítají příchozí už u vchodu, rozmýšlet se nad jídelníčkem můžete libovolně dlouho, ale já jsem ocenila, že při výběru oběda zvítězila sympatická kombinace komunikace obsluhy se zákazníkem a kreativita týmu v kuchyni. Po dlouhé době jsem si svoji oblíbenou pastu aglio olio e peperoncino objednala hned dvakrát po sobě - pro velký úspěch. Ano, z druhé strany stolu mi sice byla vyčtena konzervativnost, ale já se hájím věrností, tu si - dle mého - nesporná kvalita zaslouží. Kdo miluje steaky, toho nabídka RYNKU nezklame. Červené víno z Pulie se skvěle snoubí jak s pokrmy z červeného masa, tak i s pikantní bezmasou úpravou pasty. Těm, kdo se chtějí potěšit sladkým dezertem, doporučím sametově čokoládovou rozkoš. Káva Pellini nádherně uzavřela první kapitolu, v níž jsme se (znovu) seznámili s příjemnou restaurací na Zelném trhu s italským konceptem - díky !
Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO