Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 11x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Rynk

Rynk svým hostům nabízí odlehčenou kuchyni ve středomořském stylu. Koncept bude využívat také streetfood prvky a reagovat na aktuální trendy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Personál a jídlo bez chyby, menu velice příjemné a vyvážené. Prostředí velice příjemné a klidné. Pouze hudba by zasloužila citlivější výběr. Současný pop není k místu takové kvality odpovídající.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
NA WLNÁCH ELEKTROSWINGU. Ano, nelze jinak, nemůžu si pomoci, to byly vážně wlny s dvojitým véčkem a k tomu ty prima světelné efekty ještě dřív, než jsme se odvážili napít! Světelná imaginace trvala, i když jsme se dali do (od)vážného pití - bílé cuvee fresh z Galafarm, Frankovku Galafarm a oblíbené Primitivo z Pulie. Uznejte sami, že to by se bez dobrého jídla mohlo někomu méně zkušenému vymknout z rukou, tož jsme ochutnali a pochutnali si na: carpaccio, co dokáže provokovat k dalším soustům; zelňačka, co zahřívá bříška; pasta aglio olio e pepperoncino jako oslava radosti z jednoduchých ingrediencí; meditační záležitost ve formě hříbkového risotta. Každý chod jsme si pečlivě rozmýšleli, dumali o něm a nadšeně jej hodnotili. Dlouho jsme řešili otázku zda a jaký zvolit dezert. Rozklíčováno - trhané vepřové s kukuřicí a brambůrky na jednom talířku, na druhém přátelské seskupení reprezentantů spojených sýrových národů. První talířek vymeten. Druhý talířek přemístěn do krabičky, aby se s námi vytančil do kouzelně zbarveného chryzantémami provoněného vlahého podzimního odpoledne. Díky za všechny přepůvabné kreace a super dávku energie, jídla i nápoje z Rynku srší optimizmem - díky!
Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk Restaurace Rynk
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO