Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 42x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ryby & Chips

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Překvapivě dobré Fisher And chips mimo UK (i když na ty ze stánku u Temže ve Windsoru nemají) mínus body za obsluhu, která je sice příjemná, ale polovinu doby ztratí, než se vzájemně dorozumí, co hosté chtějí
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo vcelku dobré, jen bylo třeba trošku dosolit, ale to záleží na chuti. Cibulové kroužky mohly být více upečené. Personál je na fast food dost pomalý a úplně se nehodí, když odejde na cigaretu a nechá hosty v restauraci samotné.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Rezervaci jsem na m.restu zkusila po prvé a vse proběhlo v pořádku, na to ze jsem přišla hned za 20 min. Prostředí bylo pěkné a stylové, připadala jak v Anglii. Objednala jsem si fish&chips s tatarkou, jídlo bylo dobre, ale cekala jsem to trochu lepe dochucené. I tak dekuji za zážitek. :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je opravdu zajímavá svým zaměřením. Doporučuji sem zajít na jejich fish/chips, které je opravdu chutné. Obsluha je tu velmi milá. Proto všem doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Ze zvědavosti jsme vyrazili na Fish and Chips. Vybírali jsme ze dvou bister v Praze a to v Dlouhé ulici nebo toto v Mysíkové. Na základě recenzí jsme si vybrali toto bistro. Dali jsme si střední porci Fish and Chips s hráškovým pyré a majonéza navíc, k tomu na ochutnání oba druhy bramborových kroket, dále malé krevety na grilu, malé cibulové kroužky. Na zapití 2x lahvový Svijanský máz. Útrata 482,- + milá obsluha + vynikající majonéza + čisté toalety - velice upatlané stoly - vše zcela bez chuti, absolutně neslané a dost mastné. Absence chuti mne zaskočila. Je-li něco obalené, tak to již na talíři nedosolíte :-( Celkově zajímavá zkušenost, ale znovu již nepůjdeme.
Restaurace Ryby & Chips Restaurace Ryby & Chips
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vždycky, když jsme ve Velké Britanii musíme mít "fish and chips" . Jejich kvalita je různá. Proto jsem byl mile překvapen, když jsem v Myslíkově ulici našel tuto restauraci velice podobnou malým bistrům v Anglii. Byli jsme vstřícně přivítáni pánem za pultem, který nám za chvíli přinesl horkou tresku v těstíčku, hranolky, hrachové pyré (vynikající chuť!), zřejmě domácí tatarku a dvě sklenice docela dobrého bílého vína. Menu zde je opravdu velikéaa různorodé, (příště ochutnáme něco z něj) a bistro nabízí i levnější polední pokrmy a polévky. Perfektní pro rychlý a chutný oběd v centru Prahy.
Restaurace Ryby & Chips
Celkově    
personál 5
prostředí 3
jídlo 2
Bohužel restaurace nesplnila očekávání. Kvalita jídla velice podprůměrná, byl hodně cítit olej a celkově jídlo bylo chuťově nevýrazné. Obsluha je ale milá.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO