Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Růžová cukrárna

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Klasicka cukrarna, ovsem s netradicnima zakuskama. Dorty naprosto uzasne, lehke, zadne tezke maslove kremy ...tleskam. Obsluha vstricna, mila a ochotna ...stoji za navstevu
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Již druhá naše návštěva během lázeňského pobytu. Vždy výborné zákusky, perfektní servis, výborná kávička, velmi příjemné prostředí. Celkově hodnotím velice pozitivně a všem vřele doporučuji návštěvu.
Růžová cukrárna Růžová cukrárna Růžová cukrárna
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherná kavárna, příjemný interiér perfektně barevně sladěný. Paní majitelka milá, vstřícná. Káva i domácí zákusky vynikající. Návštěvu této kavárny všem doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do Růžové cukrárny jseme zašly na zmrzlinové poháry, čerstvé jahody se šlehačkou a domácí koláč. Vše bylo dobré. Ocenily jsme hlavně poctivou šlehačkou a taky milou obsluhu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V Růžové cukrárně je příjemné prostředí a vládne zde rodinná atmosféra. V létě se můžete občerstvit i na zahrádce. V odpoledních hodinách zde bývá plno. Mají velký výběr dortů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Růžová cukrárna ve Františkových Lázních má romantické prostředí, příjemný personál a vlastní výrobu dortů. V odpoledních hodinách rozhodně doporučuji rezervaci.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO