Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Růžová cukrárna

Přehled hodnocení
91% celkově
100% personál
82% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Již druhá naše návštěva během lázeňského pobytu. Vždy výborné zákusky, perfektní servis, výborná kávička, velmi příjemné prostředí. Celkově hodnotím velice pozitivně a všem vřele doporučuji návštěvu.
Růžová cukrárna Růžová cukrárna Růžová cukrárna
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherná kavárna, příjemný interiér perfektně barevně sladěný. Paní majitelka milá, vstřícná. Káva i domácí zákusky vynikající. Návštěvu této kavárny všem doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do Růžové cukrárny jseme zašly na zmrzlinové poháry, čerstvé jahody se šlehačkou a domácí koláč. Vše bylo dobré. Ocenily jsme hlavně poctivou šlehačkou a taky milou obsluhu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V Růžové cukrárně je příjemné prostředí a vládne zde rodinná atmosféra. V létě se můžete občerstvit i na zahrádce. V odpoledních hodinách zde bývá plno. Mají velký výběr dortů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Růžová cukrárna ve Františkových Lázních má romantické prostředí, příjemný personál a vlastní výrobu dortů. V odpoledních hodinách rozhodně doporučuji rezervaci.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO