Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Růžová čajovna

Růžová čajovna patří mezi jednu z prvních otevřených čajoven v Praze. Manželé Křivánkovi zde od července roku 1993 nabízí ucelený sortiment sypaných čajů, čajového příslušenství a prostřednictvím čajovny šíří čajovou kulturu a poznání o jiných zemích. V listopadu roku 1998 Růžová čajovna prorazila do obchodních sítí, kde mají milovníci čajů možnost zakoupit část její nabídky ve formě kvalitních sypaných a porcovaných čajů a čajových specialit. Čaje nemají jenom magické názvy a vůně, ale také výbornou a osvěžující chuť. Samotná firma se zabývá velkoobchodem a maloobchodem s čaji a čajovým sortimentem (čajové filtry a sítka, dózy, keramika, v neposlední řadě kosmetika ze zeleného čaje a další). Čaje dovážíme přímo od světových výrobců a distributorů (Čína, Japonsko, Indie, Ceylon, Vietnam, Německo, Polsko atd.) Naše firma vyrábí řadu porcovaných čajů a čajových produktů. Část sortimentu dodáváme i do obchodních řetězců (Billa, Tesco, Norma, Globus, Makro).

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO