Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 51x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Rusty Bell Pub

Rusty Bell Pub je restaurace, jejíž styl interiéru je orientován do Irska. Jako restaurace Vám umožňuje kromě gurmánských specialit vychutnat si také tradiční jídla a nápoje. Dbají zde na to, aby jídla byla připravena vždy z čerstvých surovin a v té nejvyšší kvalitě. Jako jedna z mála restaurací na Ostravsku nabízí irské pivo Guiness, které je hosty tolik oblíbené, a na které jsou Irové tolik pyšní. Pro vyřizovaní obchodních schůzek, ale také pro vlastní zábavu, můžete využít celoplošné připojení k internetové síti pomocí signálu WI-FI. Významné televizní přenosy vysílají na několika televizních panelech živě, tak, aby jste si zážitky ze sportu dokázali náležitě užít. Dobrý obraz si proto budou mít všichni z Vás, ať už sedíte ve kterékoliv části restaurace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rusty bell je porubská jistota pro příjemně strávený čas s přáteli. Výborná plzeň na hladinku, k tomu dobré jídlo a ochotný personál. Doporučujeme ochutnat burgery, například Kilkenny Pork Burger.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO