Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Rustikal Restaurant

Restaurace se nachází v obci Dolní Lutyně a leží v těsném sousedství obce Bohumína v okrese Karviná. Jako první vznikla na podzim roku 2006 restaurace s kapacitou do 30 osob takzvaný „červený salónek“ a pro její luxusní, stylově vyladěný interiér a také výbornou domácí kuchyni se začala stávat vyhledávanou pro různé společenské akce, zejména pak svatební hostiny. Vzhledem k tomu, že kapacita byla značně nedostačující byla na jaře roku 2008 zahájena stavba salónku a tentýž rok, přesněji na začátku léta, dokončena. Tomuto salónku říkáme „ zelený „ a je pro své prostory vhodný k uspořádání svatební hostiny až pro 60 osob. Tento komplex se rovněž skládá z venkovní terasy, která je z větší části zastřešená a také odkrytá pro lidi, kteří mají rádi sluníčko. Součástí komplexu je i dětský koutek s možnosti využití rozlehlé zahrady. Samozřejmostí je i parkoviště se značnou kapacitou parkovacích místa a kuřácký i nekuřácký prostor.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO