Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Running Sushi Flora

RUNNING SUSHI - neboli sushi na běžícím pásu - je nejpříjemnější způsob, jak se ponořit do chutí japonských specialit. Ve dvou řadách originálního otočného pásu se neustále objevují talíře se SUSHI, MAKI, DIM-SUN a dalšími japonskými, čínskými - - prostě východoasijskými specialitami. Stačí jen otevřít skleněná dvířka a vybrat si. K tomu vám obsluha přinese již v tak příznivé ceně zahrnutou polévku míso nebo pikantní polévku. Přeme dobrou chuť a příjemný zážitek.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Od ledna zde running sushi razantně zdražilo a kvalita sushi tomu neodpovídá, málo zákazníků a sushi hned osichá, na pásu jezdí jen studené, teplá jídla lze přiobjednat za příplatek, obsluha jako vždy vázne a je nepříjemná, je slušnost při výběru vody dat na vybranou,kterou značku chci a ne mi hned donést tu nejdražší možnost. ..už nikdy více
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Na running sushi chodím poměrně často a toto byla nejhorší restaurace. Obsluha milá, ale dostat jeden ubrousek na celý večer? Než se přišli zeptat, co si dáme k pití, uběhlo téměř 10min, obsazenost podniku byla menší, ale za večerní cenu 388,-, kdy rezervace na 20h není zase tak pozdě, bych očekávala doplňování pásu. Po 35min tam jezdilo dokola vyjezené nic a my jen čekali, jestli se ještě něco bude dít. Něco ještě přidali, ale až po dotazu a nebylo to nic moc. Rozhodně sem již nepůjdu a zůstanu věrná Palladiu, kdy i ve 21h nevíte, co si dát dříve, a nebo se vás přijdou zeptat, jestli chcete něco, co tam už nejezdí a připraví vám to v rámci ceny.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO