Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante Rugantino

La cucina tradizionale meditteranea e saporita / chutná tradiční středomořská kuchyně

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
We go to a lot of concerts at the Rudolfinum which is only one block from this restaurant. We have been going here for a pre-concert dinner for several months. The service is very good and the staff is most friendly. The food is quite good. The menu is a bit limited, but it meets our needs. I can certainly recommend Rugantino for dinner. One of my friends went there for wine and snacks a few days ago and he said he and his friends also found it a very good place to drop by for a glass of wine.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Food was good it tasted homemade and good portion, but there was not a big selection for people who doesn't eat seafood. Atmosphere and service was great and great location.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Malá stylová italská restaurace s vlastní výrobou delikatesních sušenek. Výborná káva. S přihlédnutím k umístění v centru města, ceny jsou mírné. Přívětivá obsluha. Bohužel číšník nemluvil český, angličtina také bídná.. Pro ilustraci viz. https://www.instagram.com/p/BL_UpnHjkxz/.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO