Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Rozmarná Róza

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 5
jídlo 1
Navštívili jsem restauraci tuto neděli. I přes to, ze byli obsazeny pouze dva stoly, čekali jsme jen na objednávku pití pres 10minut. Obsluhu zajímala více návštěva u baru... co se jídla tyče, tak spagety carbonara = slabý průměr, hovězí steak na jednicku. Smažený camembert hrůza všech hrůz. Kuchaře nenapadlo ani sýr malinko "osusit" od oleje. Sýr starý v oleji naložený.. tohle nedostanete ani ve "4" hospodě. Po vrácení jídla, obsluha neřekla ani BU...není se čemu divit, zřejmě slečnu práce moc baví. Změnit personál... a rozhodně nedoporučuji..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Rozmarná je příjemné posezení na terase s pěkným výhledem na most přes Vltavu. Obsluha příjemná a vstřícná, jen ceny se mi zadají poněkud vyšší než v okolí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rozmarná za Štěchovickým mostem má krásnou polohu s výhledem na Vltavu. Personál milý a celkem ochotný, jenom ceny v jídelním lístku jsou trochu vyšší než v okolí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poprvé jsme zašly v Brunšově do restaurace Rozmarná. Nejdříve zklamání z výběru z denního menu, ale smaženého květáku byl plný talíř a záměna hranolků za vařené brambory nebyl žádný problém. Pan číšník velmi příjemný.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO