8 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Rozmarná Róza

Výborný kuchař, příjemná obsluha, která se Vám bude věnovat, dokud nedostanete svou rozmarnou specialitu. Jídlo z grilu, rissoto, tortilly, pasta, saláty, dětská jídla nebo něco k pivu a vínu? Jste tu správně! Pro ty nejmenší tu připravili dětský koutek s televizním kanálem jim určeným a hračkami k dispozici po celý den. Pro účely firemních akcí, svateb, nebo zábavy pro děti pronajímají i velký sál s pódiem. Připraví Vám i catering dle přání. Součástí je i music club Rozmarná tančírna. V Rozmarné Róze můžete i přespat - vyberte si jeden ze 7 rozmarných pokojů. Každý z nich je tematicky úplně jiný a tím i originál. 

Zobrazit více
  • +2

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 1
  • Prostředí: 5

Navštívili jsem restauraci tuto neděli. I přes to, ze byli obsazeny pouze dva stoly, čekali jsme jen na objednávku pití pres 10minut. Obsluhu zajímala více návštěva u baru... co se jídla tyče, tak spagety carbonara = slabý průměr, hovězí steak na jednicku. Smažený camembert hrůza všech hrůz. Kuchaře nenapadlo ani sýr malinko "osusit" od oleje. Sýr starý v oleji naložený.. tohle nedostanete ani ve "4" hospodě. Po vrácení jídla, obsluha neřekla ani BU...není se čemu divit, zřejmě slečnu práce moc baví. Změnit personál... a rozhodně nedoporučuji..

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace