Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Rozmarná Róza

Výborný kuchař, příjemná obsluha, která se Vám bude věnovat, dokud nedostanete svou rozmarnou specialitu. Jídlo z grilu, rissoto, tortilly, pasta, saláty, dětská jídla nebo něco k pivu a vínu? Jste tu správně! Pro ty nejmenší tu připravili dětský koutek s televizním kanálem jim určeným a hračkami k dispozici po celý den. Pro účely firemních akcí, svateb, nebo zábavy pro děti pronajímají i velký sál s pódiem. Připraví Vám i catering dle přání. Součástí je i music club Rozmarná tančírna. V Rozmarné Róze můžete i přespat - vyberte si jeden ze 7 rozmarných pokojů. Každý z nich je tematicky úplně jiný a tím i originál. 

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 5
jídlo 1
Navštívili jsem restauraci tuto neděli. I přes to, ze byli obsazeny pouze dva stoly, čekali jsme jen na objednávku pití pres 10minut. Obsluhu zajímala více návštěva u baru... co se jídla tyče, tak spagety carbonara = slabý průměr, hovězí steak na jednicku. Smažený camembert hrůza všech hrůz. Kuchaře nenapadlo ani sýr malinko "osusit" od oleje. Sýr starý v oleji naložený.. tohle nedostanete ani ve "4" hospodě. Po vrácení jídla, obsluha neřekla ani BU...není se čemu divit, zřejmě slečnu práce moc baví. Změnit personál... a rozhodně nedoporučuji..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Rozmarná je příjemné posezení na terase s pěkným výhledem na most přes Vltavu. Obsluha příjemná a vstřícná, jen ceny se mi zadají poněkud vyšší než v okolí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rozmarná za Štěchovickým mostem má krásnou polohu s výhledem na Vltavu. Personál milý a celkem ochotný, jenom ceny v jídelním lístku jsou trochu vyšší než v okolí.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO