Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Royal Ricc

Součástí hotelu Royal Ricc je útulná restaurace, která je připravena pohostit návštěvníky zejména tradiční českou kuchyní. Restaurace o kapacitě 30 míst nabízí nejen romantickou atmosféru, ale také silný gastronomický zážitek. Dokládá to i řada ocenění, která restaurace za svou dobu působení získala. Restaurace nemá stálou otevírací dobu. Funguje na základě konkrétních objednávek k uspořádání nejrůznějších společenských akcí. Po domluvě s hotelem je zde možné připravit speciální menu na firemním akce, rodinné oslavy, svatby a mnoho jiných společenských příležitostí. Nepostradatelnou částí restaurace je vinárna, která podporuje uznávané moravské vinaře, proto také vinný lístek nabízí mnoho oceněných moravských perel. Ochutnat je však možné i zahraniční vína z Francie, Itálie či Španělska. Hosté si mohou objednat vlastní řízenou degustaci, kterou lze na přání spojit i s degustačním menu mistra šéfkuchaře. Dobře zvolené víno k připraveným pokrmům dokáže zvýraznit chuťový zážitek.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO