Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Roxbery

Roxbery je restaurace s mezinárodní kuchyní, kde si každý gurmán může najít v nabídce to, co právě jej zaujme. Cílem restaurace je vyplnit mezeru v nabídce restauračních služeb, kdy Vám chce poskytnout klidné a útulné prostředí, vynikající kuchyni, snadnou dostupnost, možnost parkování, letní zahradu s klidovou zónou pro děti. Samozřejmostí je bohatý výběr vín, lihovin a nealkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Potřebovali jsme se rychle ale dobře najíst . Do 30 minut jsme vše zvládli . Dali jsme si klasickou kachnu se zelím a kachní prsa s kroupetem. Obě jídla byla výborná . Obsluha příjemná . Jediné minus je nedostane oddělený kuřácký a nekuřácký prostor.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vánoční candátové menu nemělo chybu. Zajímavá candátová polévka i candát v Perníkové krustě se švestkovou omáčkou byly velmi chutné. Jediný problém, který bohužel přetrvává už 2. rok je špatné spojeni pro placení kartou! Mějte proto připraveno dost hotovosti
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO