Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Roubenka u Mlýna

V romantickém zákoutí starých Dašic, přímo na břehu mlýnského náhonu řeky Loučné, se nachází stylová restaurace s pizzerií s názvem Roubenka u Mlýna.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opět jsme si náležitě pochutnali na grilovaných žebírkách, krkovičce a jiných dobrotách. Příjemný personál a rychlost přípravy jídel, přestože bylo plno, je to co oceníte na konci pracovního týdne.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Po delší době jsme s přáteli zašli na dobrou večeři. Na objednanou pizzu jsme čekali déle, ale to bylo nejspíš tím, že bylo plno. Dobrá pizza za slušnou cenu, snad jen ten personál by mohl být milejší :-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Chodíme sem celkem často a vždycky to stojí za to. Nemůžu si na nic stěžovat, ale každý si musí udělat názor sám :) jinak děkujeme za milou obsluhu a budeme se těšit na další návštěvu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO