Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

RR Restaurant

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
78% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme s přáteli po divadelním představení 10.2.2017 a musím říct, že podobný zážitek už jsem dlouho nezažil. Obsluha naprosto dokonalá, pán byl zdvořilý, ochotný, usměvavý, takhle si představuji profesionála v TOP restauracích. Jídlo fantastické, ať už kuřecí, losos nebo salát. Ceny nejsou nízké, ale při srovnání kvality vůči ceně, jsou naprosto v pořádku. Určitě doporučuji a jsem si jist, že se opět vrátíme, i když to máme hodinu cesty. ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Ještě se mi nestalo, aby v restauraci neměli moji rezervaci z Restu. Pan vrchní nás ale i tak usadil, přestože měl na všech stolech rezervace. Některé mu i tak zůstaly volné. Byl po celou dobu velmi ochotný, plnil i nestandardní přání jako je rozdělení moučníku na dvě porce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo velmi dobré, obsluha milá, příjemná, jen lehce pomalejší a s horší organizací. Chvilku trvalo, než si nás všimli, obsluhovali nás dva číšníci, místo toho, aby se nám věnoval jeden pořádně.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Restaurant Rotter se nachází jen pár kroků od jednoho z hlavních uherskohradišťských náměstí v klidné ulici bez automobilového provozu. Nenápadná rohová budova skrývá jednoduše řešený interiér v zeleném ladění. Zelenou barvu stěn doplňují sedáky na lavicích a židlích i prostírání na stolech. Výzdobu tvoří moderní umění v podobě obrazů, jejichž dominantou jsou židle, tabule a spousta barev. Rohový bar je skvěle funkční a zajišťuje obsluze výborný rozhled. Restaurant je ve všední den večer slušně zaplněn, takže moje sólová rezervace je situována na bar. Ale žádný problém v tom nevidím. Obsluha je milá, usměvavá a zpětnou vazbu vítá s nadšením sobě vlastním. Začínám objednávkou vína. Zahraniční chilská vína, přestože jsou na vinném lístku, nejsou skladem. Takže volím červené Zweigeltrebe z vinařství Hruška, ročník 2013, podoblast Slovácká, vinařská obec Blatnička, trať Vinohrádky. Charakterizuje ho vůně višní a švestek, kořenitá a plná chuť, výrazný buket. První chod představuje tartar z čerstvého lososa. Jednoduché, nekomplikované provedení upoutá a zaujme na první pohled. Vymačkávač citrónu je dokonalá vychytávka. Chuť je krásně hladká a zapamatovatelná. Bylinková bagetka je dokonalá. Následuje hovězí steak s medovou chilli omáčkou a americkými bramborami. Na talíři to vypadá náramně. Maso je dokonalost sama a medová omáčka je výjimečná. Tady se nehraje na nějaké extravagantní hogo-fogo čarování, tady se sází na poctivost čerstvých surovin v tom nejpreciznějším provedení. A funguje to. Je to zážitek par excellence. Ani mi nevadí příchod hlučné společnosti od našich německy mluvících sousedů. Tohle menu si užívám. Kubánský dort je mazlivý a lahodný. Potvrzuje skvělý dojem z místní kuchyně. Latté macchiato je výborné. Končím s francouzským koňakem Martell V.S.O.P., který krásně uzavírá tento mimořádný zážitek. Rotter Restaurant nabízí skutečnou a opravdovou gastronomii.
RR Restaurant RR Restaurant RR Restaurant RR Restaurant
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha byla velmi ochotná a neustále usměvavá, což ještě více umocnilo náš pozitivní dojem. Jídlo bylo jedním slovem skvělé, maso bylo propečené a medová chilli omáčka taková jakou jsem si ji představoval. Určitě se k Rottrům rád vrátím.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO