Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

RR Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme navstivili na pozdni obed. Pochvalu si zaslouzi domaci limonada. Jidlo bylo chutove dobre, ale nijak nevynikalo. Salaty bych ozvlastnila, jednotlive poskladane ingredience na sobe nevytvari nejlepsi dojem. Prostredi dost ospale, obsluha bez vyrazu..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme s přáteli po divadelním představení 10.2.2017 a musím říct, že podobný zážitek už jsem dlouho nezažil. Obsluha naprosto dokonalá, pán byl zdvořilý, ochotný, usměvavý, takhle si představuji profesionála v TOP restauracích. Jídlo fantastické, ať už kuřecí, losos nebo salát. Ceny nejsou nízké, ale při srovnání kvality vůči ceně, jsou naprosto v pořádku. Určitě doporučuji a jsem si jist, že se opět vrátíme, i když to máme hodinu cesty. ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Ještě se mi nestalo, aby v restauraci neměli moji rezervaci z Restu. Pan vrchní nás ale i tak usadil, přestože měl na všech stolech rezervace. Některé mu i tak zůstaly volné. Byl po celou dobu velmi ochotný, plnil i nestandardní přání jako je rozdělení moučníku na dvě porce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo velmi dobré, obsluha milá, příjemná, jen lehce pomalejší a s horší organizací. Chvilku trvalo, než si nás všimli, obsluhovali nás dva číšníci, místo toho, aby se nám věnoval jeden pořádně.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Restaurant Rotter se nachází jen pár kroků od jednoho z hlavních uherskohradišťských náměstí v klidné ulici bez automobilového provozu. Nenápadná rohová budova skrývá jednoduše řešený interiér v zeleném ladění. Zelenou barvu stěn doplňují sedáky na lavicích a židlích i prostírání na stolech. Výzdobu tvoří moderní umění v podobě obrazů, jejichž dominantou jsou židle, tabule a spousta barev. Rohový bar je skvěle funkční a zajišťuje obsluze výborný rozhled. Restaurant je ve všední den večer slušně zaplněn, takže moje sólová rezervace je situována na bar. Ale žádný problém v tom nevidím. Obsluha je milá, usměvavá a zpětnou vazbu vítá s nadšením sobě vlastním. Začínám objednávkou vína. Zahraniční chilská vína, přestože jsou na vinném lístku, nejsou skladem. Takže volím červené Zweigeltrebe z vinařství Hruška, ročník 2013, podoblast Slovácká, vinařská obec Blatnička, trať Vinohrádky. Charakterizuje ho vůně višní a švestek, kořenitá a plná chuť, výrazný buket. První chod představuje tartar z čerstvého lososa. Jednoduché, nekomplikované provedení upoutá a zaujme na první pohled. Vymačkávač citrónu je dokonalá vychytávka. Chuť je krásně hladká a zapamatovatelná. Bylinková bagetka je dokonalá. Následuje hovězí steak s medovou chilli omáčkou a americkými bramborami. Na talíři to vypadá náramně. Maso je dokonalost sama a medová omáčka je výjimečná. Tady se nehraje na nějaké extravagantní hogo-fogo čarování, tady se sází na poctivost čerstvých surovin v tom nejpreciznějším provedení. A funguje to. Je to zážitek par excellence. Ani mi nevadí příchod hlučné společnosti od našich německy mluvících sousedů. Tohle menu si užívám. Kubánský dort je mazlivý a lahodný. Potvrzuje skvělý dojem z místní kuchyně. Latté macchiato je výborné. Končím s francouzským koňakem Martell V.S.O.P., který krásně uzavírá tento mimořádný zážitek. Rotter Restaurant nabízí skutečnou a opravdovou gastronomii.
RR Restaurant RR Restaurant RR Restaurant RR Restaurant
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha byla velmi ochotná a neustále usměvavá, což ještě více umocnilo náš pozitivní dojem. Jídlo bylo jedním slovem skvělé, maso bylo propečené a medová chilli omáčka taková jakou jsem si ji představoval. Určitě se k Rottrům rád vrátím.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO