7 fotek
Na mapě

Informace RR Restaurant

RR Restaurant navazuje na více než 15 letou tradici, kterou zde vytvořila rodina Rotterů a jejich společné úsilí. Dobré jméno získali především kvalitní kuchyní, klidným prostředím a ochotným personálem. Pokrmy připravují z čerstvých nemražených surovin, což je jednou z hlavních priorit. Jídelní lístek je kombinací tradičních českých receptů a moderních úprav. Jednou z nich je metoda sous-vide, neboli vaření na páře, která dodává kuřecím a vepřovým steakům výjimečnou šťavnatost. Samozřejmě můžete ochutnat i grilované ryby, tradiční recepty z české kuchyně nebo si vybrat z pestré nabídky salátů a těstovin.

Zobrazit více
  • +1

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Navštívili jsme s přáteli po divadelním představení 10.2.2017 a musím říct, že podobný zážitek už jsem dlouho nezažil. Obsluha naprosto dokonalá, pán byl zdvořilý, ochotný, usměvavý, takhle si představuji profesionála v TOP restauracích. Jídlo fantastické, ať už kuřecí, losos nebo salát. Ceny nejsou nízké, ale při srovnání kvality vůči ceně, jsou naprosto v pořádku. Určitě doporučuji a jsem si jist, že se opět vrátíme, i když to máme hodinu cesty. ;-)

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace