Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

RR Restaurant

RR Restaurant navazuje na více než 15 letou tradici, kterou zde vytvořila rodina Rotterů a jejich společné úsilí. Dobré jméno získali především kvalitní kuchyní, klidným prostředím a ochotným personálem. Pokrmy připravují z čerstvých nemražených surovin, což je jednou z hlavních priorit. Jídelní lístek je kombinací tradičních českých receptů a moderních úprav. Jednou z nich je metoda sous-vide, neboli vaření na páře, která dodává kuřecím a vepřovým steakům výjimečnou šťavnatost. Samozřejmě můžete ochutnat i grilované ryby, tradiční recepty z české kuchyně nebo si vybrat z pestré nabídky salátů a těstovin.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme s přáteli po divadelním představení 10.2.2017 a musím říct, že podobný zážitek už jsem dlouho nezažil. Obsluha naprosto dokonalá, pán byl zdvořilý, ochotný, usměvavý, takhle si představuji profesionála v TOP restauracích. Jídlo fantastické, ať už kuřecí, losos nebo salát. Ceny nejsou nízké, ale při srovnání kvality vůči ceně, jsou naprosto v pořádku. Určitě doporučuji a jsem si jist, že se opět vrátíme, i když to máme hodinu cesty. ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Ještě se mi nestalo, aby v restauraci neměli moji rezervaci z Restu. Pan vrchní nás ale i tak usadil, přestože měl na všech stolech rezervace. Některé mu i tak zůstaly volné. Byl po celou dobu velmi ochotný, plnil i nestandardní přání jako je rozdělení moučníku na dvě porce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO