Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Ron

Hotel se nachází ve středu města Mikulášovice, ležícím v nejsevernějším cípu České republiky na samé hranici s Německem. Přilehlé okolí chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a národního parku České Švýcarsko je romantickou a turisty velmi navštěvovanou oblastí. Hotel je ideálně situován k objevování krás rozmanité přírody tohoto regionu i velkého množství historických a kulturních památek Mikulášovic a okolních měst a obcí. Také objekt hotelu je zrekonstruovanou kulturní památkou. V nekuřácké restauraci nabízí široký výběr z českých a zvěřinových specialit. Hostům je k dispozici velká hotelová zahrada s ohništěm, vlastní parkoviště, přes noc v uzamčeném dvoře, také úschovna kol, lyží, cenných předmětů. Restaurace je vhodným místem s příjemným prostředím pro rodinné oslavy, klidné obědy, romantické večeře, důležitá jednání s obchodními partnery, posezení s přáteli. Hotelové pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, TV, internet.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO