Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 30x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Roma Uno pizzeria ristorante

Přehled hodnocení
78% celkově
70% personál
78% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 8x
3 7x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do Roma Uno pizzeria ristorante jsme zašli prostě na pizzu a pivo, no a s pizzou i pivem jsme byli spokojeni.. Prostředí je celkem fajn, servis taky. Není to na nějaké blejsknutí, ale jako místo na obyčejnou večeři klidně ;)
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Dali jsme si noky se zeleninou a zapečené lasagne. Noky byly mdlé chuti a domníváme se, že neodpovídaly gramáži uvedené na jídelním lístku. Lasagne postrádaly rajčatovou omáčku, mleté maso bylo bez chuti a sýr byl jako nechutná žvýkačka z 20%ního eidamu. Celkově byly obě jídla velkým zklamáním. Špatný dojem z restaurace doplnil problém s pivem, na které jsme čekali poměrně dlouho (narážel se nový sud) a jeho chuť měla 'nepříjemný ocas'.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vynikajíci pizza. Rozlévané víno teplé a ne moc dobré
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí je fajn, jen při příchodu bylo znát i v nekuřácké části, že se vedle kouří, nicméně nebyli jsme "načichlí". Obsluze chybí úsměv, jinak OK:-) Pizza byla výborná - tenká, velmi chutná. Těstoviny s lososem také vynikající. Takže celkově jsme byli velmi spokojeni.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Pizza dobra ale obsluha tragicka. Pri prichodu slecna servirka nedokazala ani pozdravit natoz donest pozadovane piti. Zachranila to pizza, ktera byla dobra.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pro nás již tradiční podnik, který nás zatím ještě nikdy nezklamal - doporučujeme vyzkoušet na pizzu smetanový základ - ten zde připravují fakt skvěle, my jsme si dnes na tento základ dali hawaj a byli jsme moc spokojení.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Místa dole před kuchyní v létě na padnutí. Jídlo tak nějak průměrné, pizzza spíš připálená. Vyloženě mě podnik neoslovil. Číšník co se o nás staral byl velmi milý a profesionální, až sem si říkala, že je ho pro tento podnik škoda. Ale na pivko na zahrádku asi fajn.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velmi příjemná, personál milý, ochotný, zdvořilý, poradí, pečuje o hosta, všichni se usmívají, jídlo je čerstvé, chutné a lákavé na pohled. Platba kartou není problém. Pivo Gambrinus, nevnucují vám Stellu Artois nebo pouze Plzeň. Prostředí restaurace je zajímavé (sklep), upravené, vkusné, čisté. Poloha velmi příhodná: mezi stanicemi metra A Jiřího z Poděbrad a Flora, případně nedaleko tramvajové zastávky č. 9, 5, 26, 11, 13. Ceny velmi přívětivé, od 100 do 300 Kč. Rozvoz Pizzy non-stop. Zahrádka z obou stran (pizzerie stojí na rohu). Jenom malinko ruší vchod s nevábným kobercem a pachem cigaret. Jinak všechno výborné!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO