Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 36x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Roma Uno pizzeria ristorante

Přehled hodnocení
81% celkově
77% personál
80% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 12x
3 7x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Překvapila nás prázdnota v restauraci, ale jinak prostředí docela v pohodě. Jídlo průměrné, pizzu jsme měli lepší i horší.... Za to obsluha vše vylepšila, usměvavá, ochotná... vylepšuje celkový dojem restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vše bylo super, jediné, co nekuřákovi může vadit, jsou nedostatečně oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky. Ale jinak vše v pořádku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V okolí velice dobrá volba. Ceny jsou přijatelné, pokrmy zaměřené na výbornou italskou kuchyni, vstřícný personál a prostředí velmi útulné. Určitě to stojí za návštěvu a to i opakovanou. Spokojenost... :-)
Roma Uno pizzeria ristorante Roma Uno pizzeria ristorante Roma Uno pizzeria ristorante
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí příjemné - seděli jsme v teplíčku u pece a pozorovali profesionální přípravu pizzy. Měli jme 4 jídla- každé úplně jiné a navzájem jsme ochutnávali - všechno bylo skvělé! Pivko i vínko dobré, nebylo vůbec co vytknout.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do Roma Uno pizzeria ristorante jsme zašli prostě na pizzu a pivo, no a s pizzou i pivem jsme byli spokojeni.. Prostředí je celkem fajn, servis taky. Není to na nějaké blejsknutí, ale jako místo na obyčejnou večeři klidně ;)
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Dali jsme si noky se zeleninou a zapečené lasagne. Noky byly mdlé chuti a domníváme se, že neodpovídaly gramáži uvedené na jídelním lístku. Lasagne postrádaly rajčatovou omáčku, mleté maso bylo bez chuti a sýr byl jako nechutná žvýkačka z 20%ního eidamu. Celkově byly obě jídla velkým zklamáním. Špatný dojem z restaurace doplnil problém s pivem, na které jsme čekali poměrně dlouho (narážel se nový sud) a jeho chuť měla 'nepříjemný ocas'.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vynikajíci pizza. Rozlévané víno teplé a ne moc dobré
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí je fajn, jen při příchodu bylo znát i v nekuřácké části, že se vedle kouří, nicméně nebyli jsme "načichlí". Obsluze chybí úsměv, jinak OK:-) Pizza byla výborná - tenká, velmi chutná. Těstoviny s lososem také vynikající. Takže celkově jsme byli velmi spokojeni.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO