Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 30x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Roma Uno pizzeria ristorante

Návštěva Pizzerie Roma Uno je jedinečným gastronomickým zážitkem. Každý pokrm je snoubení čerstvých a originálních italských surovin s tradiční rodinnou recepturou. Kromě pizzy a steaků, ochutnejte pravou Itálii v podobě místních specialit, salátů, těstovin a pokrmů z kuřecího masa a ryb.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do Roma Uno pizzeria ristorante jsme zašli prostě na pizzu a pivo, no a s pizzou i pivem jsme byli spokojeni.. Prostředí je celkem fajn, servis taky. Není to na nějaké blejsknutí, ale jako místo na obyčejnou večeři klidně ;)
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Dali jsme si noky se zeleninou a zapečené lasagne. Noky byly mdlé chuti a domníváme se, že neodpovídaly gramáži uvedené na jídelním lístku. Lasagne postrádaly rajčatovou omáčku, mleté maso bylo bez chuti a sýr byl jako nechutná žvýkačka z 20%ního eidamu. Celkově byly obě jídla velkým zklamáním. Špatný dojem z restaurace doplnil problém s pivem, na které jsme čekali poměrně dlouho (narážel se nový sud) a jeho chuť měla 'nepříjemný ocas'.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vynikajíci pizza. Rozlévané víno teplé a ne moc dobré
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO