Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Rohan Boat Prague

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace na lodi byla moc pekna jak ve vnitr tak i z venku. Dali jsme slavky, ktera byly opravdu chutne připravené. je tam hodne hotelovych hostu tak na veceri je problem s mistem.
Restaurace Rohan Boat Prague
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci bych ohodnotila 3,5 hvězdami, ale to nejde, tak dávám 3. Měli jsme slávky na bílém víně a byly vynikající. Personál byl ochotný, ale přišli jsme ve 12:30 a paní uklízečka restauraci ještě uklízela, což kazilo celkový dojem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí, které je ovšem částečně dané už tím, že jste na lodi a výhled na klidně plynoucí řeku je zkrátka při jídle a pití hodně pohodový. Obsluha milá, jídlo moc dobré (tygří krevety z grilu s omáčkou z manga) a také rozlévané víno za slušnou cenu bylo dobré, což tedy v tuzemských restauracích není právě obvyklé. A tak snad jedinou výtkou může být pečivo, které jsme ke krevetám dostali - v podstatě to nejobyčejnější, co se prodává v každém supermarketu. Ale to je jen drobnost, celkový dojem velmi dobrý...
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Bývalý Golf Yacht změnil provozovatele nicméně celé zařízení lehce chátrá. Kuchyň ucházející ale chtělo by to víc profesionality v obsluze a větší pozornost k detailům jako že k tataráku z lososa se doopravdy moc nehodí nakrájená houska ale spíš toast atd. No snad se to zlepší jelikož původní Golf Yacht byl velmi příjemný po všech stránkách.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super obsluha, klidné prostřední a výborné jídlo. Super relax :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemný prostor restaurace, díky malému počtu obsazených stolů velmi klidné prostředí

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO