Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Rodinný pivovar Radobyčice

Rodinný minipivovar Radobyčice vznikl rekonstrukcí 200 let staré stodoly. Ve vnitřním prostoru je posezení a při hezkém počasí lze sedět na venkovní zahrádce. Kuchyň tvoří zejména kvalitní a domácí suroviny. Vyzkoušejte výbornou škvarkovou pomazánku s chlebem z pekařství Sebera. O víkendech máte možnost ochutnat speciality z udírny. Na čepu Jezevec -  Světlé výčepní 10% EPM, Světlý ležák 12% EPM, Polotmavý speciál 13% EPM, Speciál ALE 13% EPM.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
2. návštěva restaurace a opět spokojenost. Výborné pivo, hezké prostředí - škoda jen, že prostory jsou příliš maličké. Bylo by fajn, kdyby se rozšířila nabídla jídel k pivu. Těšíme se na léto, až se zde bude grilovat. Majitelé jsou na svůj podnik náležitě hrdí a je to poznat na celkovém dojmu.
Restaurace Rodinný pivovar Radobyčice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace jako vždy perfektní, velice příjemné útulné prostředí s příjemnou obsluhou. Zdejší pivo je chuťovým zážitkem a stojí za to tuto restauraci navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velice sympatický podnik, kde člověk může ochutnat velice kvalitní a dobrá piva minipivovaru. Příjemné prostředí a velice vstřícná obsluha. Pro milovníky dobrého piva doporučuji k návštěvě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO