Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Rodinný pivovar Radobyčice

Rodinný minipivovar Radobyčice vznikl rekonstrukcí 200 let staré stodoly. Ve vnitřním prostoru je posezení a při hezkém počasí lze sedět na venkovní zahrádce. Kuchyň tvoří zejména kvalitní a domácí suroviny. Vyzkoušejte výbornou škvarkovou pomazánku s chlebem z pekařství Sebera. O víkendech máte možnost ochutnat speciality z udírny. Na čepu Jezevec -  Světlé výčepní 10% EPM, Světlý ležák 12% EPM, Polotmavý speciál 13% EPM, Speciál ALE 13% EPM.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyborne pivo
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Rodinný pivovar Radobyčice vyniká kvalitou a chutí svých piv. Rovněž tak pestrost nabídky piv osloví většinu hostů. V letních období krásná zastávka na cyklotoulkách.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
2. návštěva restaurace a opět spokojenost. Výborné pivo, hezké prostředí - škoda jen, že prostory jsou příliš maličké. Bylo by fajn, kdyby se rozšířila nabídla jídel k pivu. Těšíme se na léto, až se zde bude grilovat. Majitelé jsou na svůj podnik náležitě hrdí a je to poznat na celkovém dojmu.
Rodinný pivovar Radobyčice
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO