Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Rodinný pivovar Radobyčice

Rodinný minipivovar Radobyčice vznikl rekonstrukcí 200 let staré stodoly. Ve vnitřním prostoru je posezení a při hezkém počasí lze sedět na venkovní zahrádce. Kuchyň tvoří zejména kvalitní a domácí suroviny. Vyzkoušejte výbornou škvarkovou pomazánku s chlebem z pekařství Sebera. O víkendech máte možnost ochutnat speciality z udírny. Na čepu Jezevec -  Světlé výčepní 10% EPM, Světlý ležák 12% EPM, Polotmavý speciál 13% EPM, Speciál ALE 13% EPM.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedná se o celkem nový malý rodinný pivovar, prostředí je velice útulné a přátelské, bohužel prostory nedovolují teplou kuchyni, ale toto plně vynahrazuje kvalita vařených piv. Na posezení mohu jen a jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkem ne tak dlouhou dobu fungující pivovar, jídlo nelze hodnotit / není teplá kuchyně / ovšem prostředí, ochota a zájem majitelů a zejména kvalita piva jsou exelentní, tedy nelze než doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO