Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 18x 100 0

Rodeo Steak House and Cocktail Bar

Bar a restaurace v americkém stylu. Vnitřní kapacita 130 míst (hlavní část + salónek). Kuchyně zaměřena převážně na americký styl.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rodeo Steak House and Cocktail Bar je naše oblíbená restaurace, chodíme tam opakovaně a ještě nikdy jsme nebyli nespokojeni. Jídlo i pití na jedničku, doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Rodeo je vynikající podnik. Malinko mě však štve čekací doba na jídlo. I když v restauraci nikdo není, tak čekáte 20 minut. Co potom, když je plno. A věřte, že je plno velmi často. :) Jinak jídlo velmi chutné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkem příjemná restaurace ve střední cenové hladině. Měli jsme steaky a tatarák, které hodnotíme jako velmi dobré. Výborné víno (Dornfelder) od Balouna (i když na lokalitu poněkud dražší), nepřeslazený domácí granátový čaj, skvělá bramborová kaše. Zařízení restaurace podle mě moc neodpovídá zvolenému stylu kuchyně. U steakové/burgerové restaurace bych si ji představovala spíš ve dřevě. V zimním období, kdy jsme restauraci navštívili, zde dost táhlo, zejména u stolu u okna. Po přestěhování se to poněkud zlepšilo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO