Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 16x 100 0

Rodeo Steak House and Cocktail Bar

Bar a restaurace v americkém stylu. Vnitřní kapacita 130 míst (hlavní část + salónek). Kuchyně zaměřena převážně na americký styl.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkem příjemná restaurace ve střední cenové hladině. Měli jsme steaky a tatarák, které hodnotíme jako velmi dobré. Výborné víno (Dornfelder) od Balouna (i když na lokalitu poněkud dražší), nepřeslazený domácí granátový čaj, skvělá bramborová kaše. Zařízení restaurace podle mě moc neodpovídá zvolenému stylu kuchyně. U steakové/burgerové restaurace bych si ji představovala spíš ve dřevě. V zimním období, kdy jsme restauraci navštívili, zde dost táhlo, zejména u stolu u okna. Po přestěhování se to poněkud zlepšilo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem byl už poněkolikáté a opět jsme byli moc spokojeni. Porce velké, že se nedaly sníst, zbytek ochotně zabalen. Pozval jsem své příbuzné a byl jsem pochválen za dobrou volbu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Steak House můžu jenom doporučit. Jídlo, ozvláště steaky a tatarák, výborné. Domácí limodý a drinky taky super. Hezká, nekuřácká restaurace, kterou bych jenom doporučila.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO