Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Rock cafe

Nejstarší hudební, nyní multikulturní (Hudba, Divadlo, Kino, Galerie) klub v Praze.
Kultovní pražský klub byl ve svých začátcích neodmyslitelně spjat s uměleckým sdružením Nový horizont. Dne 5.ledna 1990 vyšlo prohlášení této umělecké skupiny a 22. ledna se konala valná hromada a Nový horizont se stal pevně právně registrovanou agenturou. Hlavním úkolem Nového horizontu bylo sdružovat odlišné skupiny umělců, poskytovat jim především agenturní, právní a manažerskou pomoc, a pak dále podporovat všechny mladé začínající skupiny a interprety.
V prostoru klubu se nekonají jen živé koncerty, ale je zde i divadelní sál, kino a galerie, kde probíhají pravidelné výstavy. K dispozici jsou dva sály. Horní sál je vyhrazen především pro divadlo a filmové projekce. Jeho kapacita je přibližně 100 sedících diváků. Dolní sál (hlavní hudební sál) je určen pro hudební produkce všeho druhu. Je vybaven výkonným zvukovým a světelným aparátem. Pojme kolem 500 stojících návštěvníků. Klub má dva bary. Hlavní bar je umístěn hned v první místnosti za vchodem. Druhý bar je v provozu pouze při hudebních produkcích ve spodním sále. Spodní předsálí slouží obvykle jako chill-out zóna. Umělcům jsou k dispozici tři šatny se sociálním zařízením a plnou ledničkou. V klubu ještě návštěvníci najdou dva fotbálky a alkoholtester.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO