6 fotek
Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Rock cafe

Nejstarší hudební, nyní multikulturní (Hudba, Divadlo, Kino, Galerie) klub v Praze.
Kultovní pražský klub byl ve svých začátcích neodmyslitelně spjat s uměleckým sdružením Nový horizont. Dne 5.ledna 1990 vyšlo prohlášení této umělecké skupiny a 22. ledna se konala valná hromada a Nový horizont se stal pevně právně registrovanou agenturou. Hlavním úkolem Nového horizontu bylo sdružovat odlišné skupiny umělců, poskytovat jim především agenturní, právní a manažerskou pomoc, a pak dále podporovat všechny mladé začínající skupiny a interprety.

V prostoru klubu se nekonají jen živé koncerty, ale je zde i divadelní sál, kino a galerie, kde probíhají pravidelné výstavy.


K dispozici jsou dva sály. Horní sál je vyhrazen především pro divadlo a filmové projekce. Jeho kapacita je přibližně 100 sedících diváků.

Dolní sál (hlavní hudební sál) je určen pro hudební produkce všeho druhu. Je vybaven výkonným zvukovým a světelným aparátem. Pojme kolem 500 stojících návštěvníků.

Klub má dva bary. Hlavní bar je umístěn hned v první místnosti za vchodem. Druhý bar je v provozu pouze při hudebních produkcích ve spodním sále.

Spodní předsálí slouží obvykle jako chill-out zóna. Umělcům jsou k dispozici tři šatny se sociálním zařízením a plnou ledničkou. V klubu ještě návštěvníci najdou dva fotbálky a alkoholtester.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace