Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Rock cafe

Nejstarší hudební, nyní multikulturní (Hudba, Divadlo, Kino, Galerie) klub v Praze.
Kultovní pražský klub byl ve svých začátcích neodmyslitelně spjat s uměleckým sdružením Nový horizont. Dne 5.ledna 1990 vyšlo prohlášení této umělecké skupiny a 22. ledna se konala valná hromada a Nový horizont se stal pevně právně registrovanou agenturou. Hlavním úkolem Nového horizontu bylo sdružovat odlišné skupiny umělců, poskytovat jim především agenturní, právní a manažerskou pomoc, a pak dále podporovat všechny mladé začínající skupiny a interprety.

V prostoru klubu se nekonají jen živé koncerty, ale je zde i divadelní sál, kino a galerie, kde probíhají pravidelné výstavy.


K dispozici jsou dva sály. Horní sál je vyhrazen především pro divadlo a filmové projekce. Jeho kapacita je přibližně 100 sedících diváků.

Dolní sál (hlavní hudební sál) je určen pro hudební produkce všeho druhu. Je vybaven výkonným zvukovým a světelným aparátem. Pojme kolem 500 stojících návštěvníků.

Klub má dva bary. Hlavní bar je umístěn hned v první místnosti za vchodem. Druhý bar je v provozu pouze při hudebních produkcích ve spodním sále.

Spodní předsálí slouží obvykle jako chill-out zóna. Umělcům jsou k dispozici tři šatny se sociálním zařízením a plnou ledničkou. V klubu ještě návštěvníci najdou dva fotbálky a alkoholtester.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno