Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Řízkovna

Nekuřácká restaurace se specializací na řízky, které připraví právě pro Vás do 10 minut po Vaší objednávce. Můžete si zvolit, zda se najíte v útulném prostředí restaurace nebo si necháte připravit řízky na cestu s sebou. Můžete také využít rozvozovou službu, která je Vám k dispozici po Třebíči od pondělí do pátku v čase 11:00 - 13:00 hod od 5ks řízků ZDARMA. K rozvozu 1-4 řízků je počítán manipulační poplatek 10,-Kč k objednávce. Maso je dodáváno denně čerstvé. Řízkovna je osvědčeným partnerem pro řešení občerstvení na svatby, rodinné oslavy, rauty, firemní večírky, školení, smuteční hostiny apod. Pro tyto příležitosti Vám nabízí i prostory řízkovny, za které neúčtují pronájem, nebo Vám jednoduše jídlo dovezou ve smluvený čas na dohodnuté místo. Při objednávce nad 25 kusů i mimo běžnou provozní dobu. 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO