Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Řízková restaurace Pivoňka

Přehled hodnocení
89% celkově
94% personál
89% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 1x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné prostředí, výborná obsluha a jídlo nad očekávání. Prostě super.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po dvou letech jsme znovu zavítali do této restaurace se zajímavým konceptem a hravými designovými detaily. Stejně jako při minulé návštěvě jsme byli moc spokojeni jak s jídlem, tak s obsluhou. Přijedeme zase!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Prostředí restaurace spíše bufetoveho stylu. Telecí řízek byl mokrý ze spodu, takže výsledný efekt velmi podprůměrný - bohužel! Bramborový salát byl ok. Zavírají ve 21hod., takže pokud si hosté hotelu chtějí dát večer drink, tak mají smůlu! Pokud se vedení hotelu trochu neprobere, tak se obávám, že tento podnik brzy zanikne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí, doplněné kyticemi pivoněk a vonnými svíčkami. Možnost posezení uvnitř i venku. Ochotná milá obsluha. Výborné jídlo zajímavě naaranžované na talíři, skvělé Jílovické pivo. Porce tak velké, že už nebylo místo na zákusek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V řízkové restauraci Pivoňka je velmi příjemné posezení, milá a ochotná obsluha a zajímavá nabídka tradičních i netradičních řízků pro malé i hodně velké jedlíky včetně klasických i neobvyklých příloh. Řízek přes půl talíře byl ve skutečnosti přes talíř celý a naprosto vynikající. Restaurace je důkazem toho, že i z obyčejného řízku se dá udělat gurmánský zážitek. Velký výběr domácích limonád i sladkých teček na konec a také výborné pivo z malého pivovárku. Doporučuji všem:)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO