Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 39x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Řízková restaurace Kopretina

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jak již bylo několikrát řečeno, i s takovou věci jako s rizkem se daji dělat velké věci. Mnoho variaci jak na másle, oleji či sadle, mnoho typu obalu a masa, stejně tak i příloh - kaše, druhy salátu, brambor. Restaurace nám dala přesně to co jsme čekali a ještě o hodně víc, určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Návštěva řízkárny byla velmi povedená, zejména co se jídla týče. Řízky byly skvělé - čerstvé, dělané na přání na másle/sádle, obrovské porce a s výbornými přílohami. Prostředí docela fajn, akorát by tedy určitě chtělo vylepšit odvětrávání. Personál milý a ochotný, takže celkově mohu návštěvu vřele doporučit komukoli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zajímavá návštěva řízkové restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Řízkovou restauraci Kopretina v Třeboni již znám pár let. Pokud má někdo chuť na řízek v nejrůznější úpravě, vřele doporučuji . Příjemná, rodinná atmosféra, hezké prostředí, výborné řízky, včetně telecího přes celý talíř . Já ráda ostré a v Kopretině mají i řízek s chilli . Rozlévané víno je slušné, ale mohli by rozlévat více druhů než jeden. Přes tento nedostatek restauraci doporučuji a vždy se tam ráda zastavím.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnešní návštěva opět potěšila . Restaurace byla plná , přesto obsluha velmi pohotová a objednané jídlo na vysoké úrovni . Vyzkoušeli jsme i nabízenou pálenku - slušná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace doporučuji rezervaci , zvláště o víkendu . Personál byl velmi vstřícný a pohotový. Jídlo - telecí řízky na másle opravdu výborné, také zdejší " kulajda " nemá chybu . Zítra jdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí nic mimořádného, dobré parkování a hlavně výborné řízky, měli jsme 750 g mísu řízků s několika druhy a přílohami a bezednou citronádou a bylo to super!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V nabídce je tak velké množství variant řízků, že ani nebudete vědět, který si vybrat. Některé jsou výborné, některé prostě jen dobré, ale celkově fajn zážitek.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO