Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 43x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Řízková restaurace Kopretina

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opravdu exkluzivní řízky na 100 druhů. Příjemné posezení, obsluha super a jídlo výborné. Měl jsem řízek v pepřové kruste a neměl chybu, bramborový salát jakbysmet :-)
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Od řízkové restaurace bych očekávala mnohem víc než řízky osmažené na přepáleném tuku:( obsluha průměrná, prostředí příjemné. Každopádně zkušenost, ale už sem nepujdeme.
Celkově  
personál 1
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo skvělé, ale čekání na obsluhu s 8 hosty v restauraci při příchodu 7 minut, při žádosti o placeni jsme čekaly 14 minut. Velice neochotná obsluha , a to nás bohužel mrzí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jak již bylo několikrát řečeno, i s takovou věci jako s rizkem se daji dělat velké věci. Mnoho variaci jak na másle, oleji či sadle, mnoho typu obalu a masa, stejně tak i příloh - kaše, druhy salátu, brambor. Restaurace nám dala přesně to co jsme čekali a ještě o hodně víc, určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Návštěva řízkárny byla velmi povedená, zejména co se jídla týče. Řízky byly skvělé - čerstvé, dělané na přání na másle/sádle, obrovské porce a s výbornými přílohami. Prostředí docela fajn, akorát by tedy určitě chtělo vylepšit odvětrávání. Personál milý a ochotný, takže celkově mohu návštěvu vřele doporučit komukoli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zajímavá návštěva řízkové restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Řízkovou restauraci Kopretina v Třeboni již znám pár let. Pokud má někdo chuť na řízek v nejrůznější úpravě, vřele doporučuji . Příjemná, rodinná atmosféra, hezké prostředí, výborné řízky, včetně telecího přes celý talíř . Já ráda ostré a v Kopretině mají i řízek s chilli . Rozlévané víno je slušné, ale mohli by rozlévat více druhů než jeden. Přes tento nedostatek restauraci doporučuji a vždy se tam ráda zastavím.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO