Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 39x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Řízková restaurace Kopretina

Restaurace specializovaná na řízky, jedno z nejoblíbenějších českých jídel. Řízky se připravují z čerstvého masa a smaží na slunečnicovém oleji, nebo na přání na másle čí sádle. K řízkům se mohou podávat domácí nápoje, které lze nalévat z velkých džbánů pro celý stůl.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jak již bylo několikrát řečeno, i s takovou věci jako s rizkem se daji dělat velké věci. Mnoho variaci jak na másle, oleji či sadle, mnoho typu obalu a masa, stejně tak i příloh - kaše, druhy salátu, brambor. Restaurace nám dala přesně to co jsme čekali a ještě o hodně víc, určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Návštěva řízkárny byla velmi povedená, zejména co se jídla týče. Řízky byly skvělé - čerstvé, dělané na přání na másle/sádle, obrovské porce a s výbornými přílohami. Prostředí docela fajn, akorát by tedy určitě chtělo vylepšit odvětrávání. Personál milý a ochotný, takže celkově mohu návštěvu vřele doporučit komukoli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zajímavá návštěva řízkové restaurace.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO