Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Felicita

    Brandýs n.Labem-St.Bol., Ivana Olbrachta 392, 25001

River Café

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Kava sice illy ale povedla se. Espresso bylo takové jaké má být.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zastavili jsme se zde poprve jen na limonádu abychom podnik okoukli. Domácí limonáda byla vynikajíci a opravdu domácí s kousky ovoce a maty. Ne jen sirup se sodovkou. Příště okusime něco z jídelního lístku.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
River Café
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
River Café
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Supr vstřícný personál, výborná pizza a krásné prostředí přímo u řeky.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Velice příjemná stylová kavárna, obsuha ochotná a přátelská (až shovívavá :) )i k minihostům - byli jsme zde s malým miminkem. Lokace kavárny u řeky naproti brandýskému zámku je bezkonkurenční. Bohužel i při mé druhé návštěvě mi bylo podivně namarkováno o pár korun víc (jak jsem zjistila až posléze)- objednala jsem latte s croisantem v rámci snídaňové nabídky, ale účtováno mi bylo zvlášť. A i když nejde o velkou částku (zhruba třetina spropitného, které jsme tam nechali), člověka to otráví.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Jako ostřílená snídaňová harcovnice jsem se těšila do podniku, do kterého bych měla mít důvod z Prahy dojet. Tím důvodem bylo umístění a nádherný výhled. Prostředí je to opravdu krásné, jen škoda, že potenciál takového místa není dotažen. Snídaně zasytila, ale očekávané "wow" se nekonalo.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Z návštěvy River café na brandýsském nábřeží mám smíšené pocity. Snídaně nebyla špatná, ale také žádným kulinářským zážitkem, navíc bylo zarážející, že u míchaným vajíček chyběla obsluhou ještě při objednávce zmiňovaná rajčátka. Obsluha se snažila být milá, ale když jsem číšnici nechtěla platit vodu, jejiž záměnu za džus v ceně jsem si domluvila před objednáním s jejím kolegou, příliš mile se netvářila. Co je ovšem bezchybné, je výhled. Kvůli němu stojí za to přimhouřit očko :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO