Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Torino

Přehled hodnocení
97% celkově
97% personál
93% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, milá obsluha. Ráda sem zajdu ráno. Je tu klid, klidná atmosféra a velmi dobře tady vaří. Vřele doporučuji všem tuto restauraci alespoň jednou vyzkoušet :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace s výbornou a milou obsluhou - opravdoví profesionálové s úsměvem!!! Jídlo bylo výborné a taktéž vínečko :-). k tomu příjemná hudba - děkuji a vřele doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělé místo, příjemná obsluha, není snad nic, co bych mohla vytknout. Cítili jsme se v restaurace s přítelem báječně. Mohu jen doporučit! :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo, příjemné a klidné prostředí ve spojení s ochotným a příjemným personálem zajišťuje vždy spokojenost zákazníků - a to vše lze nalézt i zde. Všem lze restauraci jedině doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super restaurace v Libni, kde najdete skvělou kuchyni, příjemné a klidné prostředí, a profesionální obsluhu. Jednoznačně mohu podnik všem doporučit, nebudete litovat.
Ristorante Torino Ristorante Torino
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ristorante Torino je velmi příjemné. Obsluha personálu v restauraci byla vskutku milá a ochotná. Toto prostředí restaurace je opravdu vhodné pro posezení s přáteli, rodinou, nebo pro rande i pro vhodné pracovní příjemné pracovní posezení!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO