Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante San Marino

Pizzerie San Marino, jenž byla založena už v roce 1996, se i po tak dlouhé době může pochlubit vysokým standardem a kvalitou nabízeného sortimentu. Neustále se zde snaží vylepšovat kvalitu svých služeb, upravovat jídelní lístek s ohledem k aktuálním trendům v současné gastronomii, ale zároveň si zachovat vlastní osobitost a tradici.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace,pizzerie,která se nachází v centru Plzně u velkého parkoviště má velkou nevýhodu v tom,že nepřijímá platební karty,čímž přichází o zákazníky.Jinak jídlo chutné.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Restauraci jsme si vybrali pro společný oběd po slavnostním vyřazení sestry ze školy. Bohužel jsme nebyly spokojené. Nedopečené maso, ledabylá obsluha, křik personálu a smích po restauraci. O vodu pro květinu jsem si musela říci, personál se nedovtípil. Celkově jsme sem chodily rády, ale poslední dobou to obsluha a kuchař příjemnému prostředí ničí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo nám moc chutnalo. Šli jsme na jídlo na sv. Valentýna, proto bylo v restauraci hodně lidí a kuchyň trošku nestíhala. Nás se toto nedotklo, ale okolních stolů ano. Platba kartou zde není možná. Personálu vypomáhala studentka - číšnice, která byla moc zmatená. Možná by bylo rozumné ji nejprve ponechat nápoje jen roznášet. Na každý můj požadavek reagovala vyděšeně a třikrát se ujišťovala, že mi porozuměla. Trošku to házelo špatné světlo, ale na druhou stranu, lepší se třikrát zeptat, než mi přinést něco jiného :) Určitě přijdeme zase...
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO