Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 64 %     hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante Pizzeria Venezia

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 2
prostředí 4
jídlo 1
Obrovské zklamání a katastrofální zhoršení kvality posledních několik let. Chodili jsme sem snad 10 let. Ale co jsme dostali letos, 1.7.2017 v 17.15, to bylo něco otřesného. Polévka hnědý blivajs bez chuti, pizza s mořskými plody - to bylo k pláči. Bez chuti, těsto jakási rozmočená hmota, pár rozvařených krevet z mrazáku, za cenu 360 Kč. Servis arogantní, nepříjemný. Skončil jsem s vámi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Včerejší oběd s přáteli velmi příjemný. Až na to, že místo pizzy nám donesli těstoviny a jeden z nás musel čekat. Chápu, stane se. Jídlo výborné, bez výhrad. Takhle to má vypadat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zimní zahrada je skvělá s příjemným výhledem, bohužel je na ni povoleno kouřit, čili nekuřáci jsou odsouváni do přítmí. Během festivalu narváno, přesto obsluha i kuchyně výborně stíhala! Skvělé!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení v zimní zahradě, škoda jen toho kouření, což do kvalitní restaurace dle mého názoru nepatří. Skvělé sépiové těstoviny, výborná pizza. I přes nával stíhali v pohodě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Z oběda v této restauraci mám pocit velkého spěchu a zmatku. Chyběla nám pohoda a péče obsluhy . Po přinesení nápojů a jídla se o nás už nikdo nezajímal a bylo těžké přivolat někoho k zaplacení. Takže jsme si už ani nedali nic sladkého, protože po chvíli hledání kontaktu nás přešla chuť a odešli jsme. Jídlo bylo dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Podle mě jedna z nejlepších pizzerií v Karlových Varech. Interiér je slabší, kýč všude, kde se podíváte. Obsluha je ale milá a všechna jídla byla chutná a moc dobře udělána a to je hlavní. Doporučuji :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Občas jezdíme do Varů, s restaurací máme v zásadě velmi dobrou zkušenost, velmi dobrý poměr kvalita/cena. Personál příjemný. Jedno jídlo těstoviny s lilkem - super. Hovězí polévka - ok. Tatarák z lososa nás ale trochu zklamal, takže tentokrát průměrné hodnocení.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé - moc hezké prostředí, obsluha super, jídlo dobré. Jako velký bonus vidím možnost celozrn. či bezlepkových těstovin (samozřejmě ne všech druhů, jen asi dva druhy), a to bez příplatku.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná obsluha i posezení a výbroné jídlo! Venkovní posezení je výborné ( zimní zahrada) jen škoda že se zde kouří, ale vybrali jsme si jiný stůl dál od kuřáků a vše bylo v pořádku :)
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO