Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante Pizzeria Venezia

V restauraci v samotném centru Karlových Varů na Vás dýchne zcela nová, téměř středomořská atmosféra, kterou umocní pohled z krásné, stylové terasy s celoročním provozem. Vyberete si zde z bohaté škály originálních italských pokrmů špičkové kvality, vyrobených ze surovin, které majitel restaurace Claudio Boglio pravidelně dováží přímo z Itálie a pochutnáte si jistě i domácích dezertech či pravé italské zmrzlině.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Včerejší oběd s přáteli velmi příjemný. Až na to, že místo pizzy nám donesli těstoviny a jeden z nás musel čekat. Chápu, stane se. Jídlo výborné, bez výhrad. Takhle to má vypadat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zimní zahrada je skvělá s příjemným výhledem, bohužel je na ni povoleno kouřit, čili nekuřáci jsou odsouváni do přítmí. Během festivalu narváno, přesto obsluha i kuchyně výborně stíhala! Skvělé!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení v zimní zahradě, škoda jen toho kouření, což do kvalitní restaurace dle mého názoru nepatří. Skvělé sépiové těstoviny, výborná pizza. I přes nával stíhali v pohodě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO