Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 36x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante Pizzeria Toscana

Pizzerie a italská restaurace se nachází v samém centru Pardubic na třídě Míru. V letních měsících je k dispozici velká zahrádka s příjemným posezením. Pizza je z klasické pece na dřevo.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzu tu mají asi nejlepší v celých Pcích. Doporučuji Toscanu. :) A salát s panenkou byl sice také velmi dobrý, ale porce salátu byla malinká a chyběla mu pestrost. Jinak mají super výběr limonád. A obsluha je milá a neustále kontroluje, zda Vám něco nechybí. Prostředí už jsem sice zažila lepší, ale prosklená terasa je pěkná.
Ristorante Pizzeria Toscana
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ještěže jsme zadali rezervaci přes restu, pátek večer - úplně plno :) každopádně příjemné prostředí, výborný tataráček, takže Toscanu můžeme jedině doporučit a zase brzy zajdem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na restauraci jsme narazili náhodně, když jsme akutně hledali místo pro 12 osob a psíka - a nebyl problém. Příjemné prostředí, milá obsluha, výborné jídlo. Příště už nemusíme váhat a můžeme vyrazit rovnou.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO