Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante & Pizzeria Pulcinella

Pizzeria Pulcinella je zařízená v jednoduchém a střízlivém stylu, díky živým barvám připomíná charakteristiky italské osterie, v čele se otevírá iluzorní okno, v nemž Vás vítá Pulcinella s připravenou pizzou v dlaních a s výhledem na Vesuv v pozadí. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ristorante & Pizzeria Pulcinella má zajímavý interiér, který je domyšlený do posledního detailu. Obsluha je profesionální a snaží se ve všem vyhovět. Jídlo bylo super, vybírá se z různorodé nabídky.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pěkná italská restauračka blízko Staromáku. Vchod ze dvora, proto by jí člověk mohl přehlédnout. Ve všední den 17:30 bylo k mému překvapení poměrně dost volných míst. Cena za jídla adekvátní vzhledem k lokalitě. Cena za nápojů je zbytečně přestřelená - zhruba dvojnásobná vůči standardu Prahy.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO