Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante Pizzeria Green Tomato

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Do této restaurace chodím už něco málo přes 15 let. Jídlo je pokaždé na velice dobré úrovni. Obzvláště musím doporučit carpaccio. Prostředí má příjemný, rustikální vzhled. Na rande jak dělané :o)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace se zajímavou poklidnou atmosférou a sympatickými cenami v blízkosti centra. Pizza obyčejná, ale na houbovém krémovém rizotu, těstovinách s rajčatovou omáčkou a mozzarelou, kuřecích plátcích s domácími hranolkami i na těstovinách s hovězími kousky jsme si velice pochutnali a jistě jsme zde nebyli naposledy. Restauraci mohu jedině doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme povečeřeli se sestřičkou před návštěvou divadla. Moc příjemný začátek večera. Zvolila jsem rizoto s lososem, které vřele doporučuji! Ceny na lokalitu vcelku příznivé.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Příjemný večer, hezké místo, cenově vzhledem k poloze velmi přívětivé. I přes roční období, měli velmi dobrý salát, zelenina byla kvalitní, to nás opravdu překvapilo. Pizza s tuňákem také OK.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzeria nabízející příjemné prostředí. velmi dobrý kompromis cena/výkon. Jídlo velmi dobré. Pizza s tuňákem a salát s krevetami. V salátu bylo na rajských poznat, že už sezóna fat není, nic moc, ale to byla jediná výtka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako mínus snad jen to, že na WC musíte přes prostor vyhrazený kuřákům. Jinak jsme byli spokojení, personál byl fajn, jídlo dobré. Nebyl žádný problém, že jsme chtěli platit každý zvlášť.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO