Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 31x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante - Pizzeria Galera

Přehled hodnocení
82% celkově
77% personál
81% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 11x
3 7x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Byli jsme zklamaný. Číšník nám spletl objednávku a místo pizzy se šunkou a kuřecím masem nám přinesl se šunkou a rukolou (rukolu nesnáším). Pizza byla suchá, velmi málo rajčatového základu. Číšníci si usnadnili práci a posadili všechny hosty v jednou koutu restaurace, kde ale bohužel byla i velmi hlučná italská rodina, takže nebylo slyšet nic kromě italštiny. Záchody vypadají příšerně. Sem už nepůjdeme.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Napodruhé vybráno jídlo, Silvestr večer a prý došla rýže :-D. Obsluha velice neprofesionální až nepříjemná. Výsledné jídlo dobré, avšak vzhledem k tragické obsluze nedoporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do Galery chodíme pravidelně, byli jsme opět moc spokojení, pizza výborná, prostředí příjemné, asi nová a velmi milá obsluha, takže určitě brzo přijdeme znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy super, saláty v menu jsou perfektní, vždy si vybereme. Navíc v případě denního menu jsou skvělé ceny. Obsluha moc milá a vtipná :-) Děkujeme, všem rádi doporučíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzeria Galera patří mezi naše několikaleté stálice, kam chodíme na výbornou pizzu, měli chvílu období, že rozhodně bylo, co zlepšovat, ale nyní jsme s pizzou opět spokojení.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci nám nepodrželi rezervaci. Číšník se nám sice po 15 min omluvil, nicméně stále nebylo kam se posadit. K personálu - jedna vlaštovka jaro nedělá ;-).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do pizzerie Galera jsme zavítali po delší době a jsme rádi, že můžeme napsat, že nám pizza u nich už zase chtunala, byla krásně propečená a ingrediencí bylo také dost. Škoda jen docela vysokých cen, hlavna za nápoje :-(.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerii Galera jsme navštívili po delší době, jsme rádi, že nás nezklamala, měli jsme pizzu, která byla výborná, dostatek ingredinecí a pěkně křupavá. Zahrádka na náměstí je moc fajn.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Galery jsme zašli po delší době a rozhodně jsme nebyli zklamaní, tomatová polévka byla dobrá a pizza ve větším formátu je opravdu vydatná a nají se z ní i více lidí, kvalita velmi dobrá.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO