Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 44x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante - Pizzeria Galera

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově     
personál 2
prostředí 1
jídlo 2
Pizza za ty peníze nestojí. Na stole špína a zbytky jídel. Obsazeno z 20% a obsluha nejeví zájem o hosty, kteří dojedli a dopili.. Tak jsme vydrželi dvacet minut, zaplatili a šli.. Za tyhle peníze si zaslouží hosté daleko víc. Víno Chardonnay děsné, ale podle chuti plné antibiotik, tak snad aspoň zdravé každopádně nedoporučuju
Ristorante - Pizzeria Galera Ristorante - Pizzeria Galera
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme spokojení se vším, jak s obsluhou, s prostředím a s výbornou pizzou. Už se těšíme na pěkné jarní počasí, kdy si budeme moci jako loni posedět na zahrádce.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Průměrná pizzeria, jakých je v Čechách spousta. Vino bylo velmi nedobré, bohužel. Záchodky strašidelné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do pizzeria Galera chodíme už několik let pravidelně, bývaly doby, kdy jsme moc spokojení nebyli, ale vše se opět obrací k dobrému, tak budeme doufat, že to vydrží i nadále.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obědové menu, alespoň co se minimálně salátů týče, je jedno z nejlepších v Pardubicích. Obsluha velice přátelská, děkuji za milý přístup :-) Doporučuji všem, nejen na denní menu.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Byli jsme zklamaný. Číšník nám spletl objednávku a místo pizzy se šunkou a kuřecím masem nám přinesl se šunkou a rukolou (rukolu nesnáším). Pizza byla suchá, velmi málo rajčatového základu. Číšníci si usnadnili práci a posadili všechny hosty v jednou koutu restaurace, kde ale bohužel byla i velmi hlučná italská rodina, takže nebylo slyšet nic kromě italštiny. Záchody vypadají příšerně. Sem už nepůjdeme.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Napodruhé vybráno jídlo, Silvestr večer a prý došla rýže :-D. Obsluha velice neprofesionální až nepříjemná. Výsledné jídlo dobré, avšak vzhledem k tragické obsluze nedoporučuji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO