Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 76x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Del Corso ristorante & pizzeria

Přehled hodnocení
80% celkově
81% personál
81% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 42x
3 10x
2 4x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V posledních měsících může mít vedení restaurace velkou radost z dobře fungujícího personálu, servírky se skutečně nadstandardně snaží, aby se zákazník v restauraci cítil dobře.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Fantastické grilované krevety
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tak dnes si plný počet hvězdiček určitě zaslouží personál: milý, rychlý, přesný, nevtíravý. Co se týká jídla, tak polévky i hlavní dnes velmi dobré, předkrm (řecký sýr) jsem už měl v této restauraci výrazně lepší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Del Corso povětšinou podává standardní výkony, také proto restauraci často navštěvujeme. Dnes lze pochválit personál, trochu slabší výkon dnes podávala kuchyně, ani rybí polévka, ani bramborový salát dnes tu standardní normu zcela jistě nesplňovaly. Tak doufejme, že se jednalo o výjimečný úkrok .....
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tak tentokrát se nedalo asi vytknout ani slovo obsluze: pozorná, přívětivá, ochotná a to se týká všech tří osob, které nás včera večer obsluhovaly. A jídlo standardně dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes k dobrému dojmu z restaurace přispělo kromě jiného i pěkné počasí a možnost venkovního posezení. Jídlo splnilo standardně očekávanou dobrou úroveň, snad jen čekání dnes bylo nadstandardní.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát nás návštěva - mírně řečeno - naštvala a upřímně musím říct, že jsem měla sto chutí se sebrat a odejít. Na jídlo jsme čekali hodinu a čtvrt. Až po 65 minutách co jsem se dotázala, kdy bude jídlo hotové, poněvadž mi bylo už od hladu zle, se přišel manažer omluvit a postavil nám na stůl alespoň chléb s máslem (vtipné). Vcelku mne mrzí, že celých těch 65 minut nad námi nikdo ani nevzdechl, nic neřekl, de facto se za celou dobu ani nepřišli zeptat na pití. Pan manažer se holedbal, jak si máme jako omluvu objednat dezerty či cokoliv jiného na účet podniku. Při vystavování účtu však již bylo vše zapomenuto a bylo naúčtováno vše do desetníku. Dezert jsme si nedali, nicméně čekala bych, že by aspoň vodu mohl dát jako omluvu. Nejde o 100 kč, ale o princip. Pokud se tvářím jako restaurace vyšší třídy, měl by tomu odpovídat i přístup, ne jenom ceny (které zde opravdu nejsou nízké). Co se jídla týče, krevety z grilu jsou báječné, česneková salsa a focaccia také, nicméně to nezmění nic na tom, že jsme odcházeli neskutečně zklamaní a po tomto zážitku ani nemohu restauraci dál doporučit. Škoda.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO