Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 47x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Del Corso ristorante & pizzeria

Přehled hodnocení
78% celkově
81% personál
81% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 23x
3 6x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Při rozhodování "kam na Martinskou husu" jsme se rozhodli pro Del Corso. A nerozhodli jsme se špatně. Netradičně jsme ke svatomartinskému menu zvolili jako předkrm zvěřinovou paštiku (restaurace bohužel kaldoun nenabízí) a spolu se Svatomartinskou husokachnou to byla dobrá volba. Můžeme doporučit !
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnes velmi dobře fungující personál, servírky pozorné, milé. Nabídka jídel z divočiny byla příjemným překvapením, paštika velice dobrá, je škoda, že řízek z divočáka je zřejmě připravován ve fritéze. Příprava na pánvi, jak to dělala maminka, by ten řízek posunula na zcela jinou úroveň.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tak dnes z mého pohledu pro obsluhu a hodnocení restaurace smolný den. Po poměrně dlouhém čekání na hlavní jídlo, kdy si servírka ani nevšimla, že jsme neměli hlavní jídlo a hned po předkrmu nám nabízela kávu jsme se dočkali překvapení, protože nám bylo předloženo jiné jídlo, než objednané. Pak následovala neúměrně dlouhá doba čekání na nové předložení tentokrát už objednaného jídla. Ale servírka se omlouvala, minimálně se tvářila, že ji vzniklá situace mrzí ....
Zobrazit reakci restaurace
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Moje čtvrtá a poslední návštěva. Restaurace opět nezklamala a zase průšvih. Objednali jsme si krevety gang-bang s pikantní thajskou sweet and chilli omáčkou a tatarák z lososa. Tatarák OK, ale krevety dorazily přelité Spak dresinkem Tisíce ostrovů, jenže já majonézu nemůžu. Když jsem servírce sdělil, že o majonézovém přelivu není v jídelním listku ani slovo, tak mě utřela, že jsem si to špatně objednal u její kolegyně. Fakt by mě zajímalo, kde v Thajsku hledali majonezový přeliv. Já ho nikdy při svých mnoha návštěvách v Thajsku nepotkal. Pomohla až velmi, velmi důrazná žádost o výměnu jídla. Pak servírka s kyselým obličejem souhlasila. Další chody - rizoto a ravioly už byly v pořádku, ale běžný standard. Asi jsem s restaurací nekompatibilní, tak ji přenechám jiným. Raději půjdu 200m nad ZOO. Negativní hodnocení mě nebaví. Reakce na odpověď Del corso team: Vážení, rozumím, že vaší snahou je ochránit zaměstnance před nespokojenými zákazníky. To vás ale neopravňuje lživě mě obviňovat z hrubého chování a dokonce si vymyslet citaci sprosté reakce, která nikdy vyřčena nebyla. Kdybychom se chovali jak popisujete, tak byste nedostali ani korunu spropitného, kterým jsem ocenil fakt, že pokrm jste vyměnili. Možná vám ale servírka neřekla, že jsme nebyli sami a na naše chování máme svědka. Celou situaci vyřeším tím, že využiji své právo vaši restauraci již nikdy nenavštívit. Hezký den.
Del Corso ristorante & pizzeria Del Corso ristorante & pizzeria
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěva nás zklamala - servírka až na druhé upozornění donesla víno které zapomněla přinést, a ani se neomluvila (i u vedlejšího stolu byly trable s objednávkou kdy místo nealka piva donesla pivo alkoholické.. asi neměla svůj den). Co mne však naštvalo je to, že při minulé návštěvě po doporučení konzumace grilovaných krevet byla nabízena omáčka a pečivo stylem jako by bylo zahrnuto v ceně (za což si naúčtovali o 100 kč!! navíc). Sice mne toto rozladilo, ale dnes jsem měla na krevety chuť (jsou opravdu vynikající), tak jsme opět zašli s tím, že jsem si přiobjednala i omáčku.. Slečna se na nic dalšího neptala, omáčky bylo sice o něco víc než minule, ale nijak jsem toto neřešila (ač škoda, stejně víc než polovina v misce zůstala). Po zaplacení a kontrole účtenky mne opravdu naštvalo to, že omáčka byla automaticky naúčtována velká (za kus pizza chleba a česnekovou omáčku jsem tedy zaplatila 120 kč k jídlu navíc). Nejde o 20 kč, ale o princip - jak si mohou automaticky účtovat co se jim zlíbí? (Pokud by mi slečna dala na výběr velkou či malou, tak neřeknu ani půl slova). Takovéto praktiky se mi absolutně nelíbí a ač je zde jídlo chutné, na jídlo si raději zajdu jinde, kde se zákazníky takto nevydrbávají.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Standardně milý obsluhující personál. Jídlo tentokrát lépe připravené než bývá obvykle, především mořský vlk zasloužil pochvalu, ale nezaostal ani telecí řízek.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace s dnes velice příjemnou a ochotnou obsluhou se zájmem o zákazníka. Jídlo standardně velice dobré s dnes bezkonkurenčními miniknedlíčky s borůvkami jako dezertem !

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO