Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 43x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Del Corso ristorante & pizzeria

Přehled hodnocení
79% celkově
80% personál
83% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 20x
3 6x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěva nás zklamala - servírka až na druhé upozornění donesla víno které zapomněla přinést, a ani se neomluvila (i u vedlejšího stolu byly trable s objednávkou kdy místo nealka piva donesla pivo alkoholické.. asi neměla svůj den). Co mne však naštvalo je to, že při minulé návštěvě po doporučení konzumace grilovaných krevet byla nabízena omáčka a pečivo stylem jako by bylo zahrnuto v ceně (za což si naúčtovali o 100 kč!! navíc). Sice mne toto rozladilo, ale dnes jsem měla na krevety chuť (jsou opravdu vynikající), tak jsme opět zašli s tím, že jsem si přiobjednala i omáčku.. Slečna se na nic dalšího neptala, omáčky bylo sice o něco víc než minule, ale nijak jsem toto neřešila (ač škoda, stejně víc než polovina v misce zůstala). Po zaplacení a kontrole účtenky mne opravdu naštvalo to, že omáčka byla automaticky naúčtována velká (za kus pizza chleba a česnekovou omáčku jsem tedy zaplatila 120 kč k jídlu navíc). Nejde o 20 kč, ale o princip - jak si mohou automaticky účtovat co se jim zlíbí? (Pokud by mi slečna dala na výběr velkou či malou, tak neřeknu ani půl slova). Takovéto praktiky se mi absolutně nelíbí a ač je zde jídlo chutné, na jídlo si raději zajdu jinde, kde se zákazníky takto nevydrbávají.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Standardně milý obsluhující personál. Jídlo tentokrát lépe připravené než bývá obvykle, především mořský vlk zasloužil pochvalu, ale nezaostal ani telecí řízek.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace s dnes velice příjemnou a ochotnou obsluhou se zájmem o zákazníka. Jídlo standardně velice dobré s dnes bezkonkurenčními miniknedlíčky s borůvkami jako dezertem !
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Standardně dobrá úroveň poskytovaných služeb. Dnes jsme vzhledem k počasí ocenili existenci vnější zahrádky. Dnes velmi dobrý servis ze strany obsluhujícího personálu, ryba velmi dobrá, telecí řízek trochu přesmažený, ale zase ne tak, že by člověk nepoznal, co jí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Standardně dobrý výkon celé restaurace až na skutečnost, že servírka bez problému akceptuje objednávku jídel a až po určité době se přijde omluvit s tím, že restaurace na danou objednávku nemá suroviny. Ale za chvíli se ke stolu přišel omluvit i sám kuchař, takže celkově bych hodnocení ponechal na úrovni čtyř hvězdiček.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO