Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 47x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Del Corso ristorante & pizzeria

Italská restaurace Del Corso vám nabídne širokou nabídku chutných pokrmů připravených z kvalitních a čerstvých surovin. Můžete se těšit na domácí těstoviny, lehké saláty a samozřejmě na pizzu. Ideální pro posezení s přáteli, firemní obědy či pro soukromé akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Při rozhodování "kam na Martinskou husu" jsme se rozhodli pro Del Corso. A nerozhodli jsme se špatně. Netradičně jsme ke svatomartinskému menu zvolili jako předkrm zvěřinovou paštiku (restaurace bohužel kaldoun nenabízí) a spolu se Svatomartinskou husokachnou to byla dobrá volba. Můžeme doporučit !
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnes velmi dobře fungující personál, servírky pozorné, milé. Nabídka jídel z divočiny byla příjemným překvapením, paštika velice dobrá, je škoda, že řízek z divočáka je zřejmě připravován ve fritéze. Příprava na pánvi, jak to dělala maminka, by ten řízek posunula na zcela jinou úroveň.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO