Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 73x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Del Corso ristorante & pizzeria

Italská restaurace Del Corso vám nabídne širokou nabídku chutných pokrmů připravených z kvalitních a čerstvých surovin. Můžete se těšit na domácí těstoviny, lehké saláty a samozřejmě na pizzu. Ideální pro posezení s přáteli, firemní obědy či pro soukromé akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tak dnes si plný počet hvězdiček určitě zaslouží personál: milý, rychlý, přesný, nevtíravý. Co se týká jídla, tak polévky i hlavní dnes velmi dobré, předkrm (řecký sýr) jsem už měl v této restauraci výrazně lepší.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace Del Corso povětšinou podává standardní výkony, také proto restauraci často navštěvujeme. Dnes lze pochválit personál, trochu slabší výkon dnes podávala kuchyně, ani rybí polévka, ani bramborový salát dnes tu standardní normu zcela jistě nesplňovaly. Tak doufejme, že se jednalo o výjimečný úkrok .....
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tak tentokrát se nedalo asi vytknout ani slovo obsluze: pozorná, přívětivá, ochotná a to se týká všech tří osob, které nás včera večer obsluhovaly. A jídlo standardně dobré.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO