Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante Alberto

Známá italská restaurace s původním názvem Pizza Grill Alberto a sídlem v Karlíně, v Thámově ulici nyní Alberto ristorante na Radlické 41 v Praze 5. S novým interiérem, ale s původním designem bláznivých ptáků. Můžete si vybrat z široké nabídky tradičních receptů, které připravují z čerstvých surovin, domácích těstovin a noků. V jídelním lístku najdete 25 druhů pizz připravovaných v originální italské peci od firmy Valoriani. Nabízí zde též bohatý výběr pokrmů z minutkové kuchyně, salátů a dezertů. Nebojí se ani nových receptů, které Vás zajisté okouzlí. Naleznete zde stavebně oddělené prostory pro nekuřáky a kuřáky. Jídlo si též můžete odnést s sebou, box zdarma. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné pizzy, šťavnaté a chuťově bohaté. Originální vtipná výzdoba je rozptýlením pro dospělé, ale hlavně děti. V neposlední řadě dobrému trávení pomáhá příjemný hudební podkres.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO