Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 76x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante Pasta Grande

Přehled hodnocení
95% celkově
92% personál
94% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 49x
4 18x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci vřele doporučuji, báječné a chutné jídlo, milá obsluha. Na jídlo jsme nečekali dlouho, kvalita odpovídá ceně. Určitě to nebyla naše poslední návštěva.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Do Pasta Grande jsem vždy chodil na večeře a ty nemají chybu. Ale poprvé jsem zde byl i na poledním menu a to bylo bohužel zklamání. Respektive jídlo bylo dobré, vlastně normální hovězí kýta s bramborovou kaší a hráškem. Jídlo které byste jinde dostali stejné ale daleko levněji. Příště asi zase jen na večeři.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace, o které jsem se dozvěděl náhodně, o to více mne překvapila. Těstoviny na velmi vysoké úrovni, na tuto oblast až neobvykle kvalitní. Těstoviny skutečně odpovídají tomu, co je slíbeno na kartě. Příjemná obsluha na vysoké úrovni. První pohled na restauraci z venku mne chvilku přibrzdil, ale po pár krocích objevíte velmi příjemné, stylové místo, které svým standardem odpovídá velmi vysoké úrovni poskytovaných služeb. Rozhodně a rád se sem opět vrátím. Spahgetti Aglio Olio - ač podávají variantu s panchettou, dokonale připravené Spaghetti Carbonara - zde neodpustím výtku provedení se smetanou Salát - velmi dobře vychucený, čerstvý Kdo má rád Itálii - zde najdete kus té pravé, tato restaurace rozhodně poskytne lepší zážitek, než drtivá většina těch turistických restaurací přímo v Itálii...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající restaurace, výhodná poloha v centru města, elegantní a klidné prostředí, velmi milá a ochotná obsluha a k tomu vynikající jídlo i víno. Všem doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pokud máte rádi středomořské speciality, rozhodně navštivte restauraci Pasta Grande v centru města Českých Budějovic. Skvělá kuchyně, příjemné prostředí, vynikající jídlo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Za dnešní návštěvu opět dáváme pět hvězdiček. Vynikající jídlo, čerstvá ryba a vynikající domácí těstoviny. Obsluha ochotná a milá jako obvykle, prostě vše jak má být.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme s manželem na valentýnské večeři. Jídlo bylo úžasné, dostali jsme jako pozornost podniku Prosecco a ústřici. Jídlo bylo výborné, obsluha skvělá. Vřele doporučujeme navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Great food, best service, excellent choices of pasta
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opravdu luxusně strávený čas v této restauraci. Skvělé rizoto s chobotnici, úžasná hovězí svíčková z masiteho menu. Doporučujeme!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO