Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 180x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Pagana

Rodinná restaurace Pagana je kouzelné sicilské království s výbornou italskou kuchyní a přátelskou atmosférou jen pár minut od Václavského náměstí. Specialitou podniku jsou flambované špagety, které připravují ve vydlabaném kole parmezánu.

Tradiční italské předkrmy a polévky, čerstvé ryby, saláty, rizota, masové speciality, dezerty a dokonalé těstoviny, na které sem jezdí z Nuslí, Karlína, Průhonic i Žižkova. Zkrátka jedny z nejlepších v Praze.

Pagana nabízí Itálii se vším všudy. V kuchyni hrají prim tradiční italské recepty a vždy čerstvé suroviny, ve vzduchu je cítit pověstná italská pohostinnost. Obsluha se tu o vás bude starat jako o vlastní.

Interiér je plný uměleckých artefaktů. Stěny zdobí olejové obrazy, které malovala majitelka restaurace. Nechybí ani antické sochy a sloupy, svíčkové lustry a bílé závěsy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I highly recommend this place, the best Italian food with the best staff who are so passionate about what they do. Visited twice in the past two months and will come back again. Thank you, you deserve more than 5 star rating!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
We visited Restaurant Pagana on May 26th for the second time and it was just lovely. Brought our neighbours from Denmark and they loved it as well. Very friendly atmosphere and superb gourmet food. We really recommend the place and the Pagana family. You need instructions if visiting Pagane for the first time as it a little hard to find but it is all the effort worth! Thanks
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO