Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

11 fotografií
Revoluční 1267, Jičín
· Nyní zavřeno (10:00 - 20:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Ristorante La Favorita

Restaurace Ristorante La Favorita je součástí hotelu reStart v Jičíně a nabízí jedinečné prostředí i gastronomické zážitky. Určitě stojí za vaši návštěvu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  5

Hodně jsem se na návštěvu této restaurace těšil, především díky kladnému hodnocení. Prostředí je opravdu pěkné a příjemné, žádné nepříjemné pachy z kuchyně apod. K jídlu jsem si dal polévku z volské oháňky a telecí steak s brambory a zeleninou. Polévka byla vskutku silná a nebýt té příšerné hořkosti z převařených kostí, byla by opravdu výborná. Steak vypadal nádherně, při prvním soustu jsem si přičichnu a steak zaváněl, ne "telecinou" ale dlouhým pobytem v teple. Pořád jsem nemohl uvěřit, že by mi něco takového mohli dát na talíř a tak jsem se snažil steak okrájet v domnění, že uvnitř bude lepší, bohužel nebyl. Moje brambory byly naprosto nedovařené, i když brambory mých přátel byly v pořádku. Nechápu, proč vše nevaří najednou. Brokolice rozvařená, květák OK, mrkvička na másle velmi dobrá. Obsluha byl mladší muž a také mladá slečna servírka. On byl velmi komunikativní a milý, ona byla bez úsměvu velmi chladná, nedokázala navázat oční kontakt, prostě, jako by jste tam ani nebyli. Celkový zážitek hodnotím velmi špatně, i když je prostředí skvělé, přeci jen přišel jsem na dobré jídlo a toho jsem se opravdu nedočkal. Nakonec, prosím odpusťte mi, ale tak nějak to k tomu patří,.. před chvílí jsem se vrátil z toalety a velmi této návštěvy lituji, to maso opravdu nebylo OK.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

Zklamání.... Přišli jsme v době oběda,na zahrádku,kde byly obsazeny asi 4 stoly. Po 20min si nás nikdo nevšimal,jeden číšník co asi nestíhal,byt plno tam opravdu nebylo. Čekání a ignoraci jsme vzdali a odešli. Skoda...ale v recenzích se častěji píše o váznuti obsluhy.

PAVLINA
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Jídlo bylo vynikající, jak denní menu, tak výběr z jídelního lístku. A zákusky -jako sen!

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba