Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 34x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante Il Pianista

Ristorante Il Pianista se pyšní pizzami Neapolského typu, které jsou tedy více propečené, s vysokými širšími okraji, pečené v peci na dřevě při 470-480 stupních Celsia 60-90 sekund. Používají zde výhradně originální Italské suroviny od Neapolské mouky Polselli až po suché aktivní droždí. Restaurace je vhodná na různé oslavy a firemní akce. K dispozici je prostor pro nekuřáky, parkoviště.


Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 1
Rissoto al limone - rýže nebyla na italské rissoto, chuťově nebylo špatné, ale krevety nebyly dobré - buď byly staré, špatně zmražené, chutnaly jako krabí tyčinky. Obsluha byla zmatená a na to, že v restauraci téměř nikdo nebyl, jsme čekali dlouho, především na pití a později na kávu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tahle restaurace neurazí. Prostředí příjemné, obsluhující servírka milá a ochotná, objednané jídlo bylo dobře připravené a chutné. Jako příjemné posezení před návštěvou blízkého divadla to byla celkem dobrá volba.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Naštěstí byla restaurace víceméně prázdná, jinak by rozdělení na kuřáckou a nekuřáckou část příliš nefungovalo. Jídlo dobré - salát ceasar s kuřecím masem slušný, ale čekala bych vzhledem k lokalitě nižší ceny. Oceňuji, že zde nehrálo rádio, ale italská hudba.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO