Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 34x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante Il Pianista

Ristorante Il Pianista se pyšní pizzami Neapolského typu, které jsou tedy více propečené, s vysokými širšími okraji, pečené v peci na dřevě při 470-480 stupních Celsia 60-90 sekund. Používají zde výhradně originální Italské suroviny od Neapolské mouky Polselli až po suché aktivní droždí. Restaurace je vhodná na různé oslavy a firemní akce. K dispozici je prostor pro nekuřáky, parkoviště.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Very tasty authentic italian cuisine. Pizza is great, pasta really good. Great Tiramisu. It's a pity that smoking and non smoking areas are not separated.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 1
Rissoto al limone - rýže nebyla na italské rissoto, chuťově nebylo špatné, ale krevety nebyly dobré - buď byly staré, špatně zmražené, chutnaly jako krabí tyčinky. Obsluha byla zmatená a na to, že v restauraci téměř nikdo nebyl, jsme čekali dlouho, především na pití a později na kávu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tahle restaurace neurazí. Prostředí příjemné, obsluhující servírka milá a ochotná, objednané jídlo bylo dobře připravené a chutné. Jako příjemné posezení před návštěvou blízkého divadla to byla celkem dobrá volba.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO