Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Ristorante IL Giardino Letňany

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Otrávená obsluha, kterou každý náš požadavek velmi obtěžoval. Jídlo bylo dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy vše bylo bez problémů. Jídlo bylo výborné a personál milý a usměvavý. Jen mi trochu přijde, že ceny jsou vyšší nato, že se jedná o Letňany. Na druhou stranu v okolí asi nejlepší volba :-)
Ristorante IL Giardino Letňany Ristorante IL Giardino Letňany
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem zde na obědě s přítelkyní. Přišli jsme již půl hodiny před rezervací, ale žádný problém to nebyl. Rychlost obsluhy mě velmi potěšila, jídlo jsme dostali cca do pěti minut po objednání. Vaří zde velmi dobře.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí velice hezké, v Letňanech jednoznačně nejlepší restaurace po všech stránkách. Všechna jídla velmi dobrá, ceny příznivé (120-200 Kč). Jen pozor, přijímají pouze hotovost, placení kartou není možné.
Celkově     
personál 2
prostředí 2
jídlo 1
Na výzvu k této recenzi jsem se opravdu těšil. Tak za prvé: restaurace není na ulici Dudkova, ale Beranových. Google navigace tak zavede přímo ped konkurenční hospůdku… Za druhé: to jídlo je příšerné, láká se zde na italské jméno restaurace, ale bacha ! Dnešní polední menu - Medailnoky z vepřové panenky s grilovanou zeleninou toho bylo dkazem. maso, na to jak to byly malé kousky, šlo jakž takž rozžvýkat, pro jistou chuť byla jen po česneku. Zelenina: polosyrová cibule, rajčata bez chuti a tuna papriky. Tohle fakt příště NE !
Ristorante IL Giardino Letňany

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO