Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 83x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Il Giardino Braník

Zahradní restaurace Il Giardino nabízí příjemné posezení v klidném domácím prostředí. Vybrat si můžete z pestré nabídky pizzy s pravou italskou mozzarelou, těstovin, salátů, dezertů a překvapivě rozsáhlého nápojového lístku. Oblíbené místo pro pořádání svateb, soukromých akcí s grilováním apod.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
their food is good and they have several tasty italian dishes. the pozza is nicely vrisoy and the meats look very good. the tables could be a little less close to each pther so we dont feel like we sit woth strangers and also the bad czech habit of asking separately paying prople to pay at the bar. we asked not to and in the end they counted our bills fot 3 people as bills for 2 people-it is not tht much extra work is it. their summer terrace is a very pleasant place though
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jedná se o příjemné místo na úrovni. Jídlo je vždycky zžitek, rozhodně bych ho ve srovnání s ostatními podniky nazvala "vyšší gastronomií". Obsluha v pořádku, určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy vynikající personal a vynikající jídlo. Skvělá jídla na poledním menu a příjemné prostředí je zde samozřejmostí. Doporučuji se zde zastavit a ochutnat.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO