Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 95x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Fabiano

Přehled hodnocení
91% celkově
91% personál
85% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 41x
4 32x
3 5x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Na predkrm vyborne italske syry a uzeniny, akorat porce pro dve osoby. Jako hlavni chod doporucuji pizzu Tarantino nebo salat s kozim syrem. Take vyborna obsluha. Jedine co bych jeste vylepsil je interier restaurace.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Personál byl pozorný a milý, carpaccio jako předkrm nebylo úplně stoprocentní, ale šlo to, hlavni chod - špagety alla carbonara byly vynikající a dezert creme brule take moc dobré. Velmi mě zklamala rozlevana vína. Pinot chutnal, jako by byl už pár dnů otevřený na pultu
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborná pizza, domácí limonády i panna cotta s malinami. Plus za nekouření a velice milý a příjemný personál. Interiér pěkný, s impozantní pecí a možností pozorovat tvorbu pizzy.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Druhá návštěva a mnohé se obrátilo k lepšímu. Dobrá pizza z adekvátních surovin, pozorná obsluha. Džbánek vody za dvacku je fajn, stejně tak prodej "domácích" položek s sebou. Zaslouží průzkum ostatních položek nabídky, tou denní počínaje.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace Fabiano chodíme často, takže mohu jen pochválit setrvalou kvalitu ve všech ohledech. Výborné jídlo a profesionální personál je zde samozřejmosti. Děkujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobré jídlo Dobrý personál Rozumné ceny Diporučuji!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Fabiano je moje oblíbená restaurace, kde dobře vaří. Jen mě překvapilo, že na vašich stránkách bylo uvedeno, že v restauraci od 18.30 bude hrát živá hudba a v praxi to tak nebylo. Jak jsem se dověděla od pana vrchního, hudba bude až po Novém roce. Škoda že informace na Restu nebyly přesné. Jinak spokojenost. Všem krásné Vánoce.Daniela Pražanová
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Fabiano jsme si objednali 2 různé pizzy - obě byly vynikající, slabší vypečené těsto, bohatá náplň, přesně tak, jak to máme rádi. Číšník byl příjemný, nevtíravý, ale vždy v dosahu, když jsme si chtěli něco přiobjednat.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Já to tam mám prostě rád.. Líbí se mi, že obsluha si na nic moc nóbl nehraje, ale přitom jsou milí a zdvořilí a jídlo nás zatím nikdy nezklamalo.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme do Fabiana celkem často a opět nás nezklamalo. Jejich citrusová limonáda je perfektní spolu s tagliatelle s hříbky. I pizza se jim velmi povedla a chutnala nám.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO