Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 107x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Fabiano

Přehled hodnocení
86% celkově
86% personál
83% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 52x
4 44x
3 9x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Všechno bylo naprosto perfektní... 100% spokojenost.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sezení na venkovní terase bylo velmi příjemné. Večer, když se ochladilo, donesla nám obsluha příjemné měkké deky, které nás zahřály. Mají dobré pivo, víno i čaje, jídlo je takový lepší průměr. Využili jsme zde Restu voucher - vše bez problému. Restaurace se nachází kousek od obory Hvězda - dá se spojit s příjemnou procházkou.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Never again! Naprosto tragická obsluha, jen na pití jsme čekali 20 min. Když jsme se připomněli, řekli nám, že barman dělá kávicky a že nestíhá (na barmana jsme koukali a žádné "kávicky" nedělal, ale povidla si se servírkou a to velmi často). nedostali jsme bagetku a máslo, když jsme na to upozornila, bylo mi řečeno, že došla (velmi zvláštní, všichni okolo ji měli). 15 min jsme seděli nad prázdnými talíři od předkrmů a servírka zásadně koukala všude jinde, jen ne na hosty. Objednali jsme si další pivo, po 15 min čekání jsme se opet připomenuli a opět nám servírka řekla, že barman dělá kávicky a že absolutně nestíhá (velmi zvláštni bylo, že za celou dobu si NIKDO v restauraci kávu neobjednal). Pivo nám přinesli po dalších 10 minutách) Sem už nikdy víc!!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jsem tu již po několikáté a opět jsem se dobře najedl. Změnil se od minula trochu jídelníček, což hodnotim kladně. Personál je milý až úslužný, jen by to potřebovalo posílit směny ve špičce.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Normal restaurant, tasty pizza or pasta. Some meals overpriced. No problem to come back from time to time.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
35 minutes waiting for the soup and another 30 for main course. Orange tent over terrace will give you a headache on a sunny day. Salty meat and beans. Bolognese untasty. Waiters quite cold. We had to kindly ask them to wipe our dirty table. Go there for a coffee or lemonade or maybe pizza but not for a good meal.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo jako vždy moc dobré, ale trochu mě zklamala obsluha, velmi dlouho jsme čekali na pití i jídlo a pak jsme peknou dobu čekali nad dojedenými talíři, než nám je odnesli, ale jinak SUPER

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO