Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 89x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Fabiano

Přehled hodnocení
90% celkově
90% personál
85% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 36x
4 31x
3 5x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Fabiano je moje oblíbená restaurace, kde dobře vaří. Jen mě překvapilo, že na vašich stránkách bylo uvedeno, že v restauraci od 18.30 bude hrát živá hudba a v praxi to tak nebylo. Jak jsem se dověděla od pana vrchního, hudba bude až po Novém roce. Škoda že informace na Restu nebyly přesné. Jinak spokojenost. Všem krásné Vánoce.Daniela Pražanová
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Fabiano jsme si objednali 2 různé pizzy - obě byly vynikající, slabší vypečené těsto, bohatá náplň, přesně tak, jak to máme rádi. Číšník byl příjemný, nevtíravý, ale vždy v dosahu, když jsme si chtěli něco přiobjednat.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Já to tam mám prostě rád.. Líbí se mi, že obsluha si na nic moc nóbl nehraje, ale přitom jsou milí a zdvořilí a jídlo nás zatím nikdy nezklamalo.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme do Fabiana celkem často a opět nás nezklamalo. Jejich citrusová limonáda je perfektní spolu s tagliatelle s hříbky. I pizza se jim velmi povedla a chutnala nám.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Naše oblíbená italská pizzeria poblíž Divoké Šárky. Výborné těsto na pizzu, celkem rychlá obsluha, která Vám zdarma nabídne ošatku italského pečiva a pomazánky. Objednali jsme si pizzy Pepperoni a Salsiccia a obě byly moc dobré. Rádi se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsem již v minulosti byl, ale je to tak dlouho, že už jsem zapomenul jak jsou super. A během té doby se snad ještě zlepšili. Oba, manželka (ano, to je to shora uváděné rande) i já jsme byli s pizzou velmi spokojeni, personál byl profesionální i milý zároveň, a prostředí je útulné. Rozhodně to nebyla naše poslední návštěva a, také rozhodně, ta další bude dříve než v řádech let.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěva restaurace Fabiano proběhla jako vždy na jedničku. Prostředí příjemné, obsluha profesionální, všímavá, ale nevtíravá, jídlo skvělé. Jediná výtka je doba čekání na jídlo, což je ale pochopitelné vzhledem k obsazenosti restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfetní jídlo, rádi si dáváme pizzu Mafiano a Mexicano, vše je vždy naprosto perfektní. Velmi příjemná obsluha, krásná stylová restaurace s velkou pecí na pizzu. Všem mohu vždy doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyhledávaná a příjemná pizzerie s vstřícnou obsluhou. Mohu doporučit všem přátelům. Tentokrát jsme ocenili i služby cukrářské. Dort byl vynikající. Těšíme se na příští návštěvu. Daniela Pražanová
Ristorante Fabiano
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tuto restauraci navštěvujeme již řadu let. Vystřídalo se hodně personálu, ale současná obsluha je nejlepší. Kvalita podávaných jídel je excelentní. Pizzu jsme vyzkoušeli v mnoha variacích a nenašli jsme špatnou. Také podávaná masa, saláty či těstoviny jsouvýborné. Mohu každému jen a jen doporučit. P.S. Příjemně osvěží domácí limonády, plné vitaminů. Daniela

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO