Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 102x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Fabiano

Přehled hodnocení
88% celkově
88% personál
83% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 50x
4 42x
3 9x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jsem tu již po několikáté a opět jsem se dobře najedl. Změnil se od minula trochu jídelníček, což hodnotim kladně. Personál je milý až úslužný, jen by to potřebovalo posílit směny ve špičce.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Normal restaurant, tasty pizza or pasta. Some meals overpriced. No problem to come back from time to time.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
35 minutes waiting for the soup and another 30 for main course. Orange tent over terrace will give you a headache on a sunny day. Salty meat and beans. Bolognese untasty. Waiters quite cold. We had to kindly ask them to wipe our dirty table. Go there for a coffee or lemonade or maybe pizza but not for a good meal.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo jako vždy moc dobré, ale trochu mě zklamala obsluha, velmi dlouho jsme čekali na pití i jídlo a pak jsme peknou dobu čekali nad dojedenými talíři, než nám je odnesli, ale jinak SUPER
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodíme s manželkou poměrně často a jsme vždy spokojeni. Dnes to nebylo jiné, kromě standardní pizzy jsme si dali polívku, každý jinou, a bylo to dobrá zkušenost. Doporučuji jak podnik, tak polévky a, samozřejmě, pizzy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Restauraci Fabiano máme s rodinou v oblibě a navštěvujeme ji často kvůli kvalitnímu jídlu a příjemnému prostředí. Dnes jsem však byla z poledního menu poměrně zklamaná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace jsem se vrátila po delší době. Velmi mile mě překvapila výměna personálu, která přispěla k hodně příjemnému obědu. Jídlo je výborné a určitě doporučuji domácí limonádu, která je famózní. Milá je i venkovní terasa, která je stíněná před sluncem. Rozhodně sem zajděte.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ochutnal jsem velmi dobrý pštrosí burger, který byl v limitované nabídce. Obsluha byla převážně milá a pokrm jsme dostali poměrně rychle. Lehce nejistě působil malý počet hostů, ale nejspíše se jednalo pouze o návštěvu mimo špičku. Celkově bych restauraci Fabiano vřele doporučil.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO