Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 86x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Fabiano

Italská restaurace Fabiano má mnohem širší záběr, než se může na první pohled zdát. Pizza z pravé pece (postavené italským pecařem) je už vyhlášená. Ale italská kuchyně to není jen pizza a těstoviny. K Itálii patří i skvělá italská vína. Dále nesmíme opomenout italské dezerty, na jejichž domácí výrobu jsou v restauraci rovněž hrdí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme do Fabiana celkem často a opět nás nezklamalo. Jejich citrusová limonáda je perfektní spolu s tagliatelle s hříbky. I pizza se jim velmi povedla a chutnala nám.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Naše oblíbená italská pizzeria poblíž Divoké Šárky. Výborné těsto na pizzu, celkem rychlá obsluha, která Vám zdarma nabídne ošatku italského pečiva a pomazánky. Objednali jsme si pizzy Pepperoni a Salsiccia a obě byly moc dobré. Rádi se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsem již v minulosti byl, ale je to tak dlouho, že už jsem zapomenul jak jsou super. A během té doby se snad ještě zlepšili. Oba, manželka (ano, to je to shora uváděné rande) i já jsme byli s pizzou velmi spokojeni, personál byl profesionální i milý zároveň, a prostředí je útulné. Rozhodně to nebyla naše poslední návštěva a, také rozhodně, ta další bude dříve než v řádech let.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO