Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 99x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Fabiano

Italská restaurace Fabiano má mnohem širší záběr, než se může na první pohled zdát. Pizza z pravé pece (postavené italským pecařem) je už vyhlášená. Ale italská kuchyně to není jen pizza a těstoviny. K Itálii patří i skvělá italská vína. Dále nesmíme opomenout italské dezerty, na jejichž domácí výrobu jsou v restauraci rovněž hrdí.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
35 minutes waiting for the soup and another 30 for main course. Orange tent over terrace will give you a headache on a sunny day. Salty meat and beans. Bolognese untasty. Waiters quite cold. We had to kindly ask them to wipe our dirty table. Go there for a coffee or lemonade or maybe pizza but not for a good meal.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo jako vždy moc dobré, ale trochu mě zklamala obsluha, velmi dlouho jsme čekali na pití i jídlo a pak jsme peknou dobu čekali nad dojedenými talíři, než nám je odnesli, ale jinak SUPER
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodíme s manželkou poměrně často a jsme vždy spokojeni. Dnes to nebylo jiné, kromě standardní pizzy jsme si dali polívku, každý jinou, a bylo to dobrá zkušenost. Doporučuji jak podnik, tak polévky a, samozřejmě, pizzy.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO