Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 104x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Fabiano

Italská restaurace Fabiano má mnohem širší záběr, než se může na první pohled zdát. Pizza z pravé pece (postavené italským pecařem) je už vyhlášená. Ale italská kuchyně to není jen pizza a těstoviny. K Itálii patří i skvělá italská vína. Dále nesmíme opomenout italské dezerty, na jejichž domácí výrobu jsou v restauraci rovněž hrdí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sezení na venkovní terase bylo velmi příjemné. Večer, když se ochladilo, donesla nám obsluha příjemné měkké deky, které nás zahřály. Mají dobré pivo, víno i čaje, jídlo je takový lepší průměr. Využili jsme zde Restu voucher - vše bez problému. Restaurace se nachází kousek od obory Hvězda - dá se spojit s příjemnou procházkou.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Never again! Naprosto tragická obsluha, jen na pití jsme čekali 20 min. Když jsme se připomněli, řekli nám, že barman dělá kávicky a že nestíhá (na barmana jsme koukali a žádné "kávicky" nedělal, ale povidla si se servírkou a to velmi často). nedostali jsme bagetku a máslo, když jsme na to upozornila, bylo mi řečeno, že došla (velmi zvláštní, všichni okolo ji měli). 15 min jsme seděli nad prázdnými talíři od předkrmů a servírka zásadně koukala všude jinde, jen ne na hosty. Objednali jsme si další pivo, po 15 min čekání jsme se opet připomenuli a opět nám servírka řekla, že barman dělá kávicky a že absolutně nestíhá (velmi zvláštni bylo, že za celou dobu si NIKDO v restauraci kávu neobjednal). Pivo nám přinesli po dalších 10 minutách) Sem už nikdy víc!!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jsem tu již po několikáté a opět jsem se dobře najedl. Změnil se od minula trochu jídelníček, což hodnotim kladně. Personál je milý až úslužný, jen by to potřebovalo posílit směny ve špičce.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO