Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 89x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Fabiano

Italská restaurace Fabiano má mnohem širší záběr, než se může na první pohled zdát. Pizza z pravé pece (postavené italským pecařem) je už vyhlášená. Ale italská kuchyně to není jen pizza a těstoviny. K Itálii patří i skvělá italská vína. Dále nesmíme opomenout italské dezerty, na jejichž domácí výrobu jsou v restauraci rovněž hrdí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Fabiano je moje oblíbená restaurace, kde dobře vaří. Jen mě překvapilo, že na vašich stránkách bylo uvedeno, že v restauraci od 18.30 bude hrát živá hudba a v praxi to tak nebylo. Jak jsem se dověděla od pana vrchního, hudba bude až po Novém roce. Škoda že informace na Restu nebyly přesné. Jinak spokojenost. Všem krásné Vánoce.Daniela Pražanová
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Fabiano jsme si objednali 2 různé pizzy - obě byly vynikající, slabší vypečené těsto, bohatá náplň, přesně tak, jak to máme rádi. Číšník byl příjemný, nevtíravý, ale vždy v dosahu, když jsme si chtěli něco přiobjednat.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Já to tam mám prostě rád.. Líbí se mi, že obsluha si na nic moc nóbl nehraje, ale přitom jsou milí a zdvořilí a jídlo nás zatím nikdy nezklamalo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO