Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 83x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Fabiano

Italská restaurace Fabiano má mnohem širší záběr, než se může na první pohled zdát. Pizza z pravé pece (postavené italským pecařem) je už vyhlášená. Ale italská kuchyně to není jen pizza a těstoviny. K Itálii patří i skvělá italská vína. Dále nesmíme opomenout italské dezerty, na jejichž domácí výrobu jsou v restauraci rovněž hrdí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěva restaurace Fabiano proběhla jako vždy na jedničku. Prostředí příjemné, obsluha profesionální, všímavá, ale nevtíravá, jídlo skvělé. Jediná výtka je doba čekání na jídlo, což je ale pochopitelné vzhledem k obsazenosti restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfetní jídlo, rádi si dáváme pizzu Mafiano a Mexicano, vše je vždy naprosto perfektní. Velmi příjemná obsluha, krásná stylová restaurace s velkou pecí na pizzu. Všem mohu vždy doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyhledávaná a příjemná pizzerie s vstřícnou obsluhou. Mohu doporučit všem přátelům. Tentokrát jsme ocenili i služby cukrářské. Dort byl vynikající. Těšíme se na příští návštěvu. Daniela Pražanová
Ristorante Fabiano
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO