Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 31x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante e Pizzeria Leonessa

Restaurace Leonessa, která se nachází v blízkosti prestižního a působivého Mahenova divadla v centru Brna, nabízí útulné prostředí pro přátele, rodinu, pro romantický večer, ale i pro zvláštní události jako jsou setkání, propagační akce, soukromé večírky, firemní večeře, módní přehlídky a svatby. Moderní linie, měkké osvětlení, značkové pohovky a kožená křesla v zelené a smetanové barvě vytváří zvláštní a osobitou atmosféru. Kuchyně je připravována dle typicky italské tradice a nabízí příležitost objevovat jedinečné a autentické pokrmy, které kombinují lásku k Itálii s potřebami místních zákazníků. Nabídka je bohatá, a proto nabízí mnoho možností.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
Pizza byla nenakrájena a nechutná. Restaurace používá mražený špenát a neochucený žádným způsobem, totiž hned z mrazničky do pizzy, špenát chutný jako tráva. Toto není italská pizza.
Ristorante e Pizzeria Leonessa
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V pizzerii jsme byli podle očekávání opět velice spokojení, konečně jsme vedle pizzy ochutnali i něco jiného :-) boloňský lasagne, vše výborné, obsluha milá, rychlá, prostředí nádherné.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo výborné, prostředí průměrné, personál má rezervy. Pokud hledáte zajímavé italské jídlo a neočekáváte chování personálu na úrovni, kterou by podnik měl dnes nabízet, stojí za to sem zajít.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO