Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 759x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Caffe Italia

Přehled hodnocení
92% celkově
91% personál
94% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 540x
4 174x
3 27x
2 13x
1 5x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace jsme si zašli na večeři a dezert. Měli jsme slevový voucher i přesto nám nabídli posezení na zahrádce. Obsluha byla na profesionální úrovni a jídlo bylo vynikající. Určitě restauraci opět rádi navštívíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje nejoblíbenější italská restaurace v centru Prahy. Výborné pokrmy vařené z kvalitních surovin, velký výběr italských vín a vždy velmi příjemná obsluha! Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tahle restaurace se nachází v Praze, a to v samotném centru, což je velké pozitivum. Umístění je naprosto bezkonkurenční. Jídlo je tu skvělé, obsluha taktéž. Co víc si přát.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné prostředí v centru Staroměstského náměstí, obsluha na profesionální úrovni a dobre jídlo. Pokud nemáte voucher ze Slevomatu, pod 500 Kč se za dva dezerty a dvě kávy nedostanete:-) location location location
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná italská restaurace s hezkým a moderním interiérem. Zavítali jsme sem prvně. První dojem byl dobrý. Pizza a těstoviny byly chutné a připravené z kvalitních surovin.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci navštěvujeme pravidelně každý rok a i letos jsme byli velice spokojeni, jak s tiramisu, tak i s kávičkou :-) Prostředí je nádherné, personál velmi milý :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Přestože je restaurace svým umístěním a hlavně cenami spíš pro bohatší klientelu, zašli jsme na kávu se zákuskem. Chybu jsme rozhodně neudělali. Personál se nám věnoval a jídlo chutnalo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ristorante Caffe Italia patri mezi kvalitni podniky. Je zde kompletni servis. Dobré jídlo a dobre vino. podnik na muj vkus patri k trochu drazsim. ale posezeni stoji za to.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byly s přítelkyní již po několikáté a opět jedním slovem LUXUSNÍ. Obsluhující číšník, přestože měl opravdu "fofr", se nám velmi ochotně věnoval. Opravdu rády se budeme znovu vracet. Jídlo bylo vynikající. Děkujeme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO