Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 711x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Caffe Italia

Přehled hodnocení
92% celkově
90% personál
94% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 505x
4 163x
3 25x
2 13x
1 5x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Byly jsme zde s mou ženou a s jejími dvěma přáteli, kteří zde byli na týden na dovolené. Chtěli jsme jim ukázat, že i u nás umíme uvařit dobré jídlo a tak jsme si zvolili tuto dosti předraženou restauraci. Všichni tři jsou Italové, tudíž italské jídlo znají velice dobře. Dali jsme si 1x Domácí klobása - Talián, 3x Lasagne a 1x Carbonara. Prázdná restaurace a jeden číšník na celý sklep možná něco vypovídají o této restauraci. Jaké bylo jídlo? Klobása byla luxusní! Carbonara byly velice dobré, ale Lasagne byly hnusné/divné. Po ochutnání Lasagne mi moji italští přátelé řekli, že chuť Lasagne je divná a že je to plné oleje. Já, protože nejsem moc znalí tohoto jídla, tak jsem si říkal, že chuť je jen nějaká jiná. Sotva jsme začali jíst, tak jsme věděli, že je něco špatně. Všichni jsme byli skoro v polovině Lasagne a najednou se dostavil dávicí reflex. U všech tří! Na mě to přišlo u stolu, kamarádka utekla na záchod a má žena šla hned za ní. Kamarád, co měl Carbonara si je vychvaloval, ale když viděl, v jakém jsme stavu, tak nám šel "na pomoc". Po tomto úžasném a obohacujícím zážitku a našem rozloučení, že tohle jako ne, za námi přišel číšník s úsměvem, jestli donese účet? Původně jsem to bral jako žert, ale nebyl. Ano, Lasagne jsem na účtu neviděl, ale celková cena za skoro nic mi dosti zaskočila. Ceny jsou jiné, než je uvedeno zde na Restu.cz. Vyšší! Takže výběr restaurace pomocí Restu.cz byl nakonec úplně zbytečný, protože z původního plánovaného "budgetu" na večeři a na krásný večer jsme "vyhodili" 710 czk za vodu, 1x pivo, klobásu a nedojezené těstoviny.
Ristorante Caffe Italia Ristorante Caffe Italia Ristorante Caffe Italia Ristorante Caffe Italia Ristorante Caffe Italia
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S přáteli jsme se vydali za chutným jídlem a s Ristorante Caffe Italia zřejmě nejde prohloupit. Super jídlo a pití. Obsluha byla milá a pozorná a všem moc chutnalo. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud hledáte stylovou restauraci na posezení nad kávičkou, určitě neváhejte zajít sem. Atmosféra podniku je velmi příjemná a co se týče personálu, ten je také velmi milý, proto doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ristorante Caffe Italia má naprosto bezkonkurenční umístění u Staroměstského náměstí. Lasagne a jejich čokoládový dort jsou opravdu vynikající. Pokud chcete romantickou večeři, tento podnik určitě doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vyborna restaurace a profesionalni obsluha. Jidlo bylo presne dle ocekavani na vysoke urovni a hlavne uchvatne dezerty. Moc nam chutnalo a radi se sem brzy vratime.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace nabízí velmi milé a příjemné posezení a hodně kvalitní jídlo. Velmi vstřícná a rychlá obsluha. Na oběd či obchodní schůzku mohu rozhodně doporučit. :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opravdu velice příjemné místo pro setkání. Vynikající káva, lahodné jídlo a to vše v zajímavém interiéru. Netradiční domácí limonády. Určitě jsem zde nebyl naposledy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Caffe Itália se nachází ve sklepení nádherného historického domu na Staroměstském náměstí v samém srdci Prahy, kde vás obslouží velmi milý a profesionální personál.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsem navštívila s přáteli a kdybyste rádi zašli v centru města na dobrou kávu, tento podnik musím jednoznačně doporučit. Prostory jsou naprosto exkluzivní a obsluha velmi přátelská.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Do Caffe Italia jsme šli na kávu a dezert. Panna cotta s čerstvými jahodami byla výborná a káva taky. Prostředí bylo velmi příjemné a obsluha byla velmi ochotná. :)
Ristorante Caffe Italia

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO