Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 717x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante Caffe Italia

Přehled hodnocení
92% celkově
91% personál
94% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 511x
4 163x
3 25x
2 13x
1 5x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mimořádně přívětivý číšník, vynikající jídlo, moučník ikáva v khezkém prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedinečný salát Caesar tak, jak má vypadat a chutnat, a opravdu se velkými hoblinami parmezánu...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí přímo v srdci Prahy, vynikající jídlo a přátelská obsluha. Ideální místo pro setkání nebo pracovní schůzky - naprostý klid!!!!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Ristorante Café Italia jsme minulý týden navštívili několikrát. Z toho vyplývá, že do špatného podniku bychom nešli vícekrát. V tomto podniku se personál chová k zákazníkovi opravdu excelentně, navíc příjemné prostředí ať už si sednete dovnitř či do vytopené zahrádky přímo na Staroměstském náměstí. Navíc restaurace nabízí vynikající italské speciality, výbornou kávu, dezerty jako panna cotta či tiramisů jsou super. Takže to všechno jsou důvody proč Ristorante Café Italia doporučujeme všem. Navíc jsme se v tomto podniku dali do řeči s rakouskými turisty, kteří nám prozradili, že pokud přijedou do Prahy - zamíří jejich kroky do Ristorante Café Italia - tak i z tohoto vyjádření je jasné, že se v Ristorante Café Italia jedná o kvalitu po všech stránkách - tedy jídlo, obsluha a samozřejmě krásné prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ristorante Caffe Italia navštěvujeme moc rádi. Krásné prostředí na Staroměstském náměstí pod Týnským chrámem má vytápěné prostory přímo na náměstí a nebo krásnou restauraci v podzemí. Personál se nám maximálně věnoval. Pokud budeme mít čas zítra, půjdeme do Italie znovu. DOPORUČUJEME.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opravdu příjemné prostředí ristorante s ochotnou a mlou obsluhou. Jídlo kvalitní a chutné. Velký výběr italských dobrot, takže doporučuji navštívit a ochutnat.
Celkově     
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Byly jsme zde s mou ženou a s jejími dvěma přáteli, kteří zde byli na týden na dovolené. Chtěli jsme jim ukázat, že i u nás umíme uvařit dobré jídlo a tak jsme si zvolili tuto dosti předraženou restauraci. Všichni tři jsou Italové, tudíž italské jídlo znají velice dobře. Dali jsme si 1x Domácí klobása - Talián, 3x Lasagne a 1x Carbonara. Prázdná restaurace a jeden číšník na celý sklep možná něco vypovídají o této restauraci. Jaké bylo jídlo? Klobása byla luxusní! Carbonara byly velice dobré, ale Lasagne byly hnusné/divné. Po ochutnání Lasagne mi moji italští přátelé řekli, že chuť Lasagne je divná a že je to plné oleje. Já, protože nejsem moc znalí tohoto jídla, tak jsem si říkal, že chuť je jen nějaká jiná. Sotva jsme začali jíst, tak jsme věděli, že je něco špatně. Všichni jsme byli skoro v polovině Lasagne a najednou se dostavil dávicí reflex. U všech tří! Na mě to přišlo u stolu, kamarádka utekla na záchod a má žena šla hned za ní. Kamarád, co měl Carbonara si je vychvaloval, ale když viděl, v jakém jsme stavu, tak nám šel "na pomoc". Po tomto úžasném a obohacujícím zážitku a našem rozloučení, že tohle jako ne, za námi přišel číšník s úsměvem, jestli donese účet? Původně jsem to bral jako žert, ale nebyl. Ano, Lasagne jsem na účtu neviděl, ale celková cena za skoro nic mi dosti zaskočila. Ceny jsou jiné, než je uvedeno zde na Restu.cz. Vyšší! Takže výběr restaurace pomocí Restu.cz byl nakonec úplně zbytečný, protože z původního plánovaného "budgetu" na večeři a na krásný večer jsme "vyhodili" 710 czk za vodu, 1x pivo, klobásu a nedojezené těstoviny.
Ristorante Caffe Italia Ristorante Caffe Italia Ristorante Caffe Italia Ristorante Caffe Italia Ristorante Caffe Italia
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S přáteli jsme se vydali za chutným jídlem a s Ristorante Caffe Italia zřejmě nejde prohloupit. Super jídlo a pití. Obsluha byla milá a pozorná a všem moc chutnalo. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud hledáte stylovou restauraci na posezení nad kávičkou, určitě neváhejte zajít sem. Atmosféra podniku je velmi příjemná a co se týče personálu, ten je také velmi milý, proto doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ristorante Caffe Italia má naprosto bezkonkurenční umístění u Staroměstského náměstí. Lasagne a jejich čokoládový dort jsou opravdu vynikající. Pokud chcete romantickou večeři, tento podnik určitě doporučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO